НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 3 листопада 2011 року N 619

Про схвалення проекту рішення "Про затвердження Положення про надання іноземним користувачам дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів на період проведення Євро-2012"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про радіочастотний ресурс України" Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

1. Схвалити проект рішення "Про затвердження Положення про надання іноземним користувачам дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів на період проведення Євро-2012" (далі - проект рішення), що додається.

2. Департаменту ліцензування та радіочастот разом з Юридичним управлінням надіслати проект рішення на погодження до заінтересованих центральних органів виконавчої влади.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити рішення та звіт про результати публічного громадського обговорення Положення про надання іноземним користувачам дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів на період проведення Євро-2012 на веб-сайті НКРЗ.

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали