ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.06.2011 р. N 458

Про схвалення проекту змін та доповнень до проекту програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Тернопільської області на 2011 - 2015 роки

Враховуючи пропозиції комісії Тернопільської обласної ради з питань законності та правової політики, здійснення демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави, з метою забезпечення ефективної протидії злочинним проявам на пріоритетних напрямках економіки, відповідно до статей 17 і 27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Схвалити проект змін та доповнень до розділу 6. "Напрями діяльності та заходи" проекту програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Тернопільської області на 2011 - 2015 роки у редакції, що додається.

2. Сектору з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації подати проект змін та доповнень до проекту програми на розгляд чергової сесії обласної ради відповідно до вимог регламенту обласної ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації, згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконувач обов'язків голови
обласної державної адміністрації

А. А. Фліссак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали