ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.10.2011 р. N 640

Про схвалення рішення члена Комісії - в. о. директора департаменту реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур про заміну додатка до Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи Товариству з обмеженою відповідальністю "МСБ ФІНАНС"

Відповідно до підпункту 5 пункту 10 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2010 N 157, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України постановила:

1. Схвалити рішення члена Комісії - в. о. директора департаменту реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур від 17.10.2011 N 3190-ФК про заміну додатка до Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи Товариству з обмеженою відповідальністю "МСБ ФІНАНС" (місцезнаходження: 61161, місто Харків, вулиця Олени Стасової, будинок 17; код за ЄДРПОУ 37355066) у зв'язку з розширенням видів фінансових послуг, які може надавати фінансова компанія, а саме:

- переказ грошових коштів (за умови отримання відповідної ліцензії);

- надання фінансових кредитів за рахунок власних коштів.

2. Департаменту реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур:

- забезпечити внесення змін до інформації про Товариство з обмеженою відповідальністю "МСБ ФІНАНС" у Державному реєстрі фінансових установ;

- оформити та видати Товариству з обмеженою відповідальністю "МСБ ФІНАНС" в установленому порядку додаток до Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на члена Комісії - в. о. директора департаменту реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур Жесан В. В.

 

В. о. Голови Комісії

А. Литвин

 

Протокол засідання Комісії
від 20 жовтня 2011 р. N 675

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали