ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.10.2011 р. N 668

Про схвалення рішення члена Комісії - в. о. директора департаменту реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур щодо внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про Приватне акціонерне товариство "Компанія з управління активами - Адміністратор пенсійних фондів "УкрСиб Ессет Менеджмент"

Відповідно до підпункту 5 пункту 10 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2010 року N 157, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України постановила:

1. Схвалити рішення члена Комісії - в. о. директора департаменту реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур від 24.10.2011 N 3296-А щодо внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про Приватне акціонерне товариство "Компанія з управління активами - Адміністратор пенсійних фондів "УкрСиб Ессет Менеджмент" (код за ЄДРПОУ - 32799200; місцезнаходження: 04070, м. Київ, вул. Іллінська, буд. 8).

2. Департаменту реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур:

2.1. забезпечити внесення інформації про Приватне акціонерне товариство "Компанія з управління активами - Адміністратор пенсійних фондів "УкрСиб Ессет Менеджмент" до Державного реєстру фінансових установ;

2.2. оформити та видати в установленому порядку свідоцтво про реєстрацію фінансової установи Приватному акціонерному товариству "Компанія з управління активами - Адміністратор пенсійних фондів "УкрСиб Ессет Менеджмент".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Комісії - директора департаменту реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур Калініна О. М.

 

В. о. Голови Комісії

А. Литвин

 

Протокол засідання Комісії
від 27 жовтня 2011 р. N 678

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали