НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 1 березня 2012 року N 104

Про схвалення рішення НКРЗІ "Про затвердження Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України"

Відповідно до вимог статті 18 Закону України "Про телекомунікації", Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року 1067/2011 (Положення N 1067/2011), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Схвалити проект рішення "Про затвердження Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України", що додається.

2. Департаменту зв'язку направити проект рішення "Про затвердження Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України" на погодження до заінтересованих центральних органів виконавчої влади.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення на веб-сайті НКРЗІ.

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали