ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 березня 2012 року N 334

Про систему обліку публічної інформації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2011 N 1277 "Питання системи обліку публічної інформації" (Постанова N 1277) наказую:

1. Ввести в дію Систему обліку публічної інформації Фонду державного майна України (далі - Систему обліку).

2. Керівникам структурних підрозділів своєчасно та в повному обсязі надавати до Управління документального забезпечення та контролю накази, розпорядження для внесення до реєстраційних карток системи автоматизації діловодства САДД ФДМУ (далі - САДД ФДМУ).

3. Управлінню документального забезпечення та контролю забезпечити протягом трьох днів з дня реєстрації внесення до реєстраційних карток САДД ФДМУ реквізитів щодо наказів, розпоряджень Фонду.

4. Управлінню інформаційних технологій та моніторингу забезпечити технічне супроводження Системи обліку та щоденне завантаження до Системи обліку із САДД ФДМУ відомостей щодо наказів, розпоряджень Фонду.

5. Управлінню взаємодії з Верховною Радою України та комунікаційного забезпечення забезпечити координацію роботи з Системою обліку та щоденне оприлюднення її на офіційному веб-сайті Фонду.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду згідно з розподілом функціональних обов'язків.

 

Голова Фонду

О. Рябченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали