ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 вересня 2011 року N 220

Про скасування наказу Державного комітету статистики України від 05.08.2011 N 195 "Про затвердження Змін до Інструкції щодо заповнення форм державного статистичного спостереження N 1-буд "Інформація про одержання дозволу на виконання будівельних робіт" та N 2-буд "Звіт про реалізацію дозволу на виконання будівельних робіт"

З метою приведення нормативно-правових актів Державного комітету статистики України у відповідність із чинним законодавством наказую:

1. Скасувати наказ Державного комітету статистики України від 05.08.2011 N 195 "Про затвердження Змін до Інструкції щодо заповнення форм державного статистичного спостереження N 1-буд "Інформація про одержання дозволу на виконання будівельних робіт" та N 2-буд "Звіт про реалізацію дозволу на виконання будівельних робіт" (Наказ N 195).

2. Департаменту статистики виробництва (Овденко Л. М.) довести цей наказ до відома заступників Голови, керівників самостійних структурних підрозділів Держкомстату.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Піщейка В. О.

 

В. о. голови комісії
з проведення реорганізації
Держкомстату - заступник Голови

Н. С. Власенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали