НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 1 лютого 2012 року N 87

Про скасування наказу Голови Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.03.2011 року N 294

У зв'язку з втратою чинності рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 01.03.2011 N 187 "Про затвердження Положення про подання адміністративних даних емітентами з закритим (приватним) розміщенням цінних паперів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Порядку заповнення електронних форм адміністративних даних емітентами з закритим (приватним) розміщенням цінних паперів, які подаються до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку" наказую:

1. Скасувати наказ Голови Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.03.2011 року N 294 "Щодо електронної форми річної фінансової звітності емітентів з закритим (приватним) розміщенням цінних паперів, яка подається до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку у складі електронної форми річних адміністративних даних відповідно до рішення Комісії від 01.03.2011 N 187 "Про затвердження Положення про подання адміністративних даних емітентами з закритим (приватним) розміщенням цінних паперів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Порядку заповнення електронних форм адміністративних даних емітентами з закритим (приватним) розміщенням цінних паперів, які подаються до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.03.2011 за N 395/19133" (Наказ N 294).

2. Члену Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку К. Кривенко забезпечити:

опублікування цього наказу в офіційному друкованому виданні Комісії;

оприлюднення цього наказу на веб-сайті Комісії.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на члена Комісії К. Кривенка.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали