МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 грудня 2011 року N 720

Про скасування наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.10.2011 N 565

Відповідно до протоколу засідання комісії Мінагрополітики з питань розподілу бюджетних коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів, від 14 грудня 2011 року N 5 наказую:

1. Скасувати наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.10.2011 N 565 "Про затвердження Розподілу коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів".

2. Департаменту тваринництва (Гетя А. А.) поінформувати в установленому порядку про скасування зазначеного наказу головні управління агропромислового розвитку облдержадміністрацій, суб'єкти господарювання яких отримали відшкодування відповідно до затвердженого цим наказом Розподілу бюджетних коштів.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

 

Перший заступник Міністра

М. Д. Безуглий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали