КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

від 2 березня 2009 року

Київський апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів: головуючого, судді - Бараненка І. І., суддів: Глущенко Я. Б., Коротких А. Ю., при секретарі судового засідання - Калініній Л. М., під час розгляду апеляційної скарги Міжрегіональної академії управління персоналом на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 грудня 2007 року в адміністративній справі N 2-а-2772/07(3/177) за позовом Міжрегіональної академії управління персоналом до Міністерства освіти та науки України, треті особи: Міністерство юстиції України, Державний центр прикладних інформаційних технологій, прокуратура міста Києва, про скасування наказу та зобов'язання вчинити дії, встановив:

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 грудня 2007 року у задоволенні позову відмовлено.

Не погоджуючись з даною постановою, Позивач подав апеляційну скаргу.

В подальшому, 24 лютого 2009 року Міжрегіональна академія управління персоналом особи звернулася до апеляційного суду з заявою про відмову від адміністративного позову.

Заслухавши суддю-доповідача про обставини справи, пояснення учасників судового розгляду та, перевіривши матеріали справи, колегія суддів вважає, що заява про відмову від позову підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 194 КАС України позивач може відмовитися від адміністративного позову до закінчення апеляційного розгляду. У разі відмови від адміністративного позову суд апеляційної інстанції постановляє ухвалу відповідно до вимог ст. 112 цього Кодексу.

За правилами ч. 2 ст. 112 КАС України про прийняття відмови від адміністративного позову суд постановляє ухвалу, якою закриває провадження у справі.

Беручи до уваги те, що Міжрегіональна академія управління персоналом відмовилася від адміністративного позову і такі її дії не суперечать закону та не порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси, колегія суддів вважає за необхідне клопотання позивача задовольнити, постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 грудня 2007 року визнати нечинною, а провадження у даній справі - закрити.

На підставі викладеного та, керуючись ст. ст. 112, 160, 194, 198, 203, 205, 206 КАС України, Київський апеляційний адміністративний суд ухвалив:

Заяву Міжрегіональної академії управління персоналом задовольнити.

Прийняти відмову Міжрегіональної академії управління персоналом від адміністративного позову.

Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 грудня 2007 року в адміністративній справі N 2-а-2772/07(3/177) визнати нечинною, а провадження в даній справі - закрити.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення, проте на неї може бути подана касаційна скарга до Вищого адміністративного суду України протягом одного місяця з дня складення цієї ухвали у повному обсязі.

Дану ухвалу складено у повному обсязі 5 березня 2009 року.

 

Головуючий

І. Бараненко

Судді:

Я. Глущенко

 

А. Коротких

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали