МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 вересня 2011 року N 740

Про скасування наказу від 19.07.2011 N 590 в частині застосування спеціальної санкції до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України державного підприємства "Сімферопольський виноробний завод"

З метою приведення наказу Мінекономіки від 19.07.2011 N 590 (Перелік N 590) у відповідність із вимогами статті 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" наказую:

1. Скасувати наказ Мінекономіки від 19.07.2011 N 590 (Перелік N 590) в частині застосування спеціальної санкції - індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічної діяльності - до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України державного підприємства "Сімферопольський виноробний завод" (код згідно з ЄДРПОУ 05414657).

2. Департаменту державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності (Богданов В. С.):

в установленому порядку довести цей наказ до відома Державної митної служби, Державної податкової адміністрації, Національного банку, Управління інвестиційної та іміджевої політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі Автономної Республіки Крим;

забезпечити розміщення інформації про цей наказ на офіційному веб-сайті Міністерства економіки в розділі спеціальних санкцій.

3. Управлінню інвестиційної та іміджевої політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі Автономної Республіки Крим довести цей наказ до відома державного підприємства "Сімферопольський виноробний завод".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Виконувач обов'язків голови
комісії з проведення реорганізації
Міністерства економіки України

В. Т. Пятницький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали