МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 вересня 2011 року N 741

Про скасування наказу від 19.07.2011 N 591 в частині застосування спеціальної санкції до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України дочірнього підприємства "Бест Альтернатива"

З метою приведення наказу Мінекономіки від 19.07.2011 N 591 (Перелік N 591) у відповідність із вимогами статті 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" наказую:

1. Скасувати наказ Мінекономіки від 19.07.2011 N 591 (Перелік N 591) в частині застосування спеціальної санкції - тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності - до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України дочірнього підприємства "Бест Альтернатива" (код згідно з ЄДРПОУ 24583590).

2. Департаменту державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності (Богданов В. С.):

в установленому порядку довести цей наказ до відома Державної митної служби, Державної податкової адміністрації, Національного банку, Головного управління економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації;

забезпечити розміщення інформації про цей наказ на офіційному веб-сайті Міністерства економіки в розділі спеціальних санкцій.

3. Головному управлінню економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації (Довбань І. М.) довести цей наказ до відома суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України дочірнього підприємства "Бест Альтернатива".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Виконувач обов'язків голови
комісії з проведення реорганізації
Міністерства економіки України

В. Т. Пятницький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали