Додаткова копія: Про скасування реєстрації та реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Зеленського В. О. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 11 квітня 2019 року N 777

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Зеленського В. О. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах

До Центральної виборчої комісії 10 квітня 2019 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Зеленського Володимира Олександровича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року разом з іншими документами щодо відкликання довірених осіб кандидата на пост Президента України в територіальних виборчих округах N 13, 33, 48, 57, 146 та реєстрації його довірених осіб у вказаних виборчих округах.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановами Комісії від 19 лютого 2019 року N 335 Корявченкова Юрія Валерійовича, Казьміна Руслана Сергійовича, Уріна Фелікса Олександровича зареєстровано довіреними особами кандидата на пост Президента України Зеленського В. О. в територіальних виборчих округах N 33, 57, 146 відповідно, від 28 лютого 2019 року N 406 Клішину Світлану Леонідівну - в територіальному виборчому окрузі N 48, від 4 березня 2019 року N 445 Загарія Сергія Сергійовича - в територіальному виборчому окрузі N 13.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною третьою цієї статті.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації довірених осіб кандидата на пост Президента України Зеленського В. О. в територіальних виборчих округах, вимогам зазначеного Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 7 частини другої статті 25, частини другої статті 66, частин першої - четвертої, восьмої - десятої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Зеленського Володимира Олександровича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Загарія Сергія Сергійовича, Корявченкова Юрія Валерійовича, Клішиної Світлани Леонідівни, Казьміна Руслана Сергійовича, Уріна Фелікса Олександровича в територіальних виборчих округах N 13, 33, 48, 57, 146 відповідно.

2. Зобов'язати Загарія С. С., Корявченкова Ю. В., Клішину С. Л., Казьміна Р. С., Уріна Ф. О. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довірених осіб кандидата на пост Президента України Зеленського В. О. у відповідних територіальних виборчих округах.

3. Зареєструвати довірених осіб кандидата на пост Президента України Зеленського Володимира Олександровича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах згідно з додатком.

4. Копію цієї постанови та посвідчення довірених осіб встановленої форми видати уповноваженому представнику кандидата на пост Президента України Зеленського В. О. в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК

 

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
11.04.2019 N 777

ПЕРЕЛІК
довірених осіб кандидата на пост Президента України Зеленського В. О. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальних виборчих округах

Номер територіального виборчого округу

Прізвище, власне ім'я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата на пост Президента України

13

Негода Олександра Леонідівна

33

Криворучкіна Олена Володимирівна

48

Мамедов Вячеслав Анатолійович

57

Лисенко Аліна Олегівна

146

Михайлюк Костянтин Анатолійович

 

Секретар
Центральної виборчої комісії

Н. БЕРНАЦЬКА
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали