Додаткова копія: Про скасування рішень, окремих пунктів та додатків до рішень виконавчого комітету Одеської міської ради щодо встановлення (погодження) тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для ОСББ та ЖБК

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 29.06.2017 р. N 223

Про скасування рішень, окремих пунктів та додатків до рішень виконавчого комітету Одеської міської ради щодо встановлення (погодження) тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для ОСББ та ЖБК

Відповідно до частини 6 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 10, 16 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", враховуючи звернення ЖБК "Ленінський-3 Труд", ЖБК "Южний-7", ЖБК "Жовтневий-21", ЖБК "Китобой-3", ОСББ "Нова Аркадія", ОСББ "Каскад", ОСББ "Світанок", виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Скасувати пункт 19 додатка до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 05 липня 2004 року N 331 "Про погодження плати (тарифів) за утримання будинків та прибудинкових територій" у частині погодження тарифів для житлових будинків ЖБК "Ленінський-3".

2. Скасувати пункт 56 додатка до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 30 серпня 2004 року N 491 "Про погодження плати (тарифів) за утримання будинків та прибудинкових територій" у частині погодження тарифів для житлових будинків ЖБК "Южний-7".

3. Скасувати додаток 2 до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 27 квітня 2010 року N 208 "Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій" у частині погодження тарифів для житлових будинків ЖБК "Жовтневий-21".

4. Скасувати рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 16 лютого 2011 року N 66 "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, розташованих за адресою: м. Одеса, Люстдорфська дорога, 86-а, для ОСББ "Світанок".

5. Скасувати рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 31 травня 2011 року N 230 "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Валентини Терешкової, 36, для ЖБК "Китобой-3".

6. Скасувати рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 21 червня 2012 року N 198 "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Тіниста, 9/12, для ОСББ "Нова Аркадія" (Тарифи N 198).

7. Скасувати рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 26 липня 2012 року N 297 "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, розташованих за адресою: м. Одеса, просп. Шевченка, 12, корп. 2, для ОСББ "Каскад".

8. Скасувати рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 26 липня 2012 року N 298 "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, розташованих за адресою: м. Одеса, просп. Шевченка, 12, корп. 1, для ОСББ "Каскад".

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Вугельмана П. В.

 

Міський голова

Г. Труханов

Керуюча справами

О. Оніщенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали