НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 9 лютого 2012 року N 272

Про скасування рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 31.03.2011 N 378 "Про схвалення інформаційного листа Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо розкриття інформації про діяльність публічних акціонерних товариств на основі міжнародних стандартів фінансової звітності"

Відповідно до пунктів 15 та 23 частини другої статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" та постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку подання фінансової звітності" (Постанова N 1223) Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Скасувати рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 31.03.2011 N 378 "Про схвалення інформаційного листа Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо розкриття інформації про діяльність публічних акціонерних товариств на основі міжнародних стандартів фінансової звітності" (Рішення N 378).

2. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій забезпечити опублікування цього рішення відповідно до законодавства.

3. Управлінню інформаційних технологій забезпечити оприлюднення цього рішення на веб-сайті Комісії.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Мозгового.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Протокол засідання Комісії
від 9 лютого 2012 р. N 6

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали