ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 12.05.2011 р. N 344

Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 12.11.2009 N 771 "Про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира"

На виконання Закону України "Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування" та відповідно до висновків робочої комісії з прискореного перегляду регуляторних актів від 02.03.2011 р. щодо відповідності регуляторних актів, що діють у сфері господарської діяльності, принципам державної регуляторної політики, рішення виконавчого комітету міської ради від 12.11.2009 N 771 "Про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира" визнано таким, що не відповідає принципам державної регуляторної політики, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Рішення виконавчого комітету міської ради від 12.11.2009 N 771 "Про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира" скасувати.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М. П.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали