МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 січня 2012 року N 14

Про склад Робочої групи з підготовки Дослідження територіального розвитку в Україні Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР)

З метою виконання доручення Кабінету Міністрів України від 22.04.2011 N 15531/5/1-11 стосовно складу Робочої групи з підготовки Дослідження територіального розвитку в Україні Організацією економічного співробітництва та розвитку наказую:

1. Затвердити оновлений склад Робочої групи з підготовки Дослідження територіального розвитку в Україні Організацією економічного співробітництва та розвитку, що додається.

2. Департаменту міжрегіонального та міжнародного співробітництва щомісячно подавати Міністерству закордонних справ України звіт про стан проведення Дослідження територіального розвитку в...

 

Доступ до документа «Наказ від 03.01.2012 № 14 Про склад Робочої групи з підготовки Дослідження територіального розвитку в Україні Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР)» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали