РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 10 березня 1978 р. N 148

Київ

Про соціалістичне змагання за кращу підготовку шкіл, дошкільних та інших дитячих закладів до нового навчального року

Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Міністерству освіти УРСР і Республіканському комітету профспілки працівників освіти, вищої школи і наукових установ відповідно до завдань, визначених рішеннями XXV з'їзду КПРС, новою Конституцією СРСР, постановами Партії і Уряду про школу, в місячний строк розробити і затвердити умови соціалістичного змагання областей, міст Києва і Севастополя за кращу підготовку шкіл, дошкільних та інших дитячих закладів до нового навчального року.

2. Встановити, що областям, містам Києву і Севастополю - переможцям у соціалістичному змаганні за кращу підготовку шкіл, дошкільних та інших дитячих закладів до нового навчального року одночасно з врученням перехідних Червоних прапорів видаються грошові премії в розмірах згідно з додатком N 1.

Для областей, міст Києва і Севастополя, які досягли значних успіхів у підготовці шкіл, дошкільних та інших дитячих закладів до нового навчального року, встановити дві заохочувальні премії по 5 тис. карбованців.

Переможцям у змаганні районів, міст, шкіл, дошкільних та інших дитячих закладів, що організується облвиконкомами, Київським і Севастопольським міськвиконкомами, одночасно з врученням перехідних Червоних прапорів видаються грошові премії в розмірах згідно з додатком N 2.

Виплата зазначених грошових премій провадиться за рахунок загальних асигнувань на народну освіту відповідно по республіканському та місцевих бюджетах.

3. Видавати областям, містам Києву і Севастополю, які зайняли перше, друге і третє місця в змаганні, одночасно з врученням перехідних Червоних прапорів дипломи Міністерства освіти УРСР і Республіканського комітету профспілки працівників освіти, вищої школи і наукових установ.

4. Встановити, що підсумки соціалістичного змагання областей, міст Києва і Севастополя підбиваються з урахуванням виконання планових завдань і соціалістичних зобов'язань минулого календарного року, а також стану підготовки шкіл, дошкільних та інших дитячих закладів до початку поточного навчального року.

Міністерству освіти УРСР і Республіканському комітету профспілки працівників освіти, вищої школи і наукових установ щороку до 1 лютого подавати відповідні матеріали Раді Міністрів Української РСР і Українській республіканській раді професійних спілок для присудження першого місця в змаганні.

5. Визнати такими, що втратили силу:

постанову Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 19 липня 1963 р. N 836 /ЗП УРСР, 1963 р., N 7, ст. 56/3, крім пункту 5;

пункти 3 і 4 постанови Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 22 березня 1965 р. N 282 /ЗП УРСР, 1965 р., N 3, ст. 27/;

постанову Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 4 серпня 1970 р. N 400 /ЗП УРСР, 1970 р., N 8, ст. 75/.

 

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Голова Української республіканської
ради професійних спілок

В. СОЛОГУБ

Інд. 28

  

Додаток N 1
до постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради
від 10 березня 1978 р. N 148

Розмір грошових премій для областей, міст Києва і Севастополя по підсумках республіканського соціалістичного змагання за кращу підготовку шкіл, дошкільних та інших дитячих закладів до нового навчального року

Групи областей

Кількість педагогічних працівників установ освіти /тис. чол./

Розмір премії /тис. крб./

I

40 і більше

20

II

від 24 до 40

15

III

до 24

10

Примітка.

Згідно з постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 20 січня 1967 р. N 43 при присудженні перехідного Червоного прапора Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради премія збільшується на 25 процентів.

 

Додаток N 2
до постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради
від 10 березня 1978 р. N 148

Розмір премій для районів, міст і окремих установ освіти по підсумках соціалістичного змагання за кращу підготовку шкіл, дошкільних та інших дитячих закладів до нового навчального року.

Для районів і міст:

Кількість педагогічних працівників

Розмір премії /тис. крб./

I місце

II місце

III місце

до 500 чол.

2

1,5

1

від 500 до 1000 чол.

3

2,5

2

понад 1000 чол.

4

3

2,5

Для окремих установ:

Кількість педагогічних працівників

Розмір премії /крб./

до 30 чол.

300

від 31 до 50 чол.

500

від 51 до 100 чол.

1000

понад 100 чол.

1500

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали