МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 серпня 2011 року N 467

Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів Державного закладу "Запорізька обласна санітарно-епідеміологічна станція" Міністерства охорони здоров'я України

Відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314, щодо списання основних фондів (засобів), морально та фізично зношених, непридатних для подальшого використання, відновлення яких неможливе чи економічно недоцільне, наказую:

1. Дати згоду на списання основних засобів, які обліковуються на балансі Державного закладу "Запорізька обласна санітарно-епідеміологічна станція" Міністерства охорони здоров'я України, згідно з відомістю від 01.06.2011 N 1 на загальну суму за первісною вартістю 255568,00 (двісті п'ятдесят п'ять тисяч п'ятсот шістдесят вісім) грн. 00 коп., кількість об'єктів - 193.

2. Головному державному санітарному лікарю Запорізької області Державного закладу "Запорізька обласна санітарно-епідеміологічна станція" Міністерства охорони здоров'я України Севальнєву А. І. забезпечити списання основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та надати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою про списання об'єктів державної власності у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

  

Міністр

О. В. Аніщенко

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали