МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 серпня 2011 року N 484

Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів державного підприємства "Науково-дослідний інститут медико-екологічних проблем Донбасу та вугільної промисловості (м. Донецьк)"

Відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314, щодо списання основних фондів (засобів), морально та фізично зношених, непридатних для подальшого використання, відновлення яких неможливе чи економічно недоцільне, наказую:

1. Дати згоду на списання основних засобів, які обліковуються на балансі державного підприємства "Науково-дослідний інститут медико-екологічних проблем Донбасу та вугільної промисловості (м. Донецьк)", згідно з відомістю від 12.07.2011 N 1 на загальну суму за первісною вартістю 29678 (двадцять дев'ять тисяч шістсот сімдесят вісім) грн. 00 коп., кількість об'єктів - 1.

2. Директору державного підприємства "Науково-дослідний інститут медико-екологічних проблем Донбасу та вугільної промисловості (м. Донецьк)" Мухіну В. В. забезпечити списання основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити за кореспонденцією відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку державних підприємств, в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та надати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою про списання об'єктів державної власності у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Г. М. Калішенко.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали