МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 серпня 2011 року N 477

Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів Львівського науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни МОЗ України

Відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314, щодо списання основних фондів (засобів), морально та фізично зношених, непридатних для подальшого використання, відновлення яких неможливе чи економічно недоцільне, наказую:

1. Дати згоду на списання основних засобів, які обліковуються на балансі Львівського науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни МОЗ України, згідно з відомістю від 22.06.2011 N 1 на загальну суму за первісною вартістю 10035,00 (десять тисяч тридцять п'ять) грн. 00 коп., кількість об'єктів - 1.

2. Директору Львівського науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни МОЗ України Тарасюк О. О. забезпечити списання основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та надати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою про списання об'єктів державної власності у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали