МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 серпня 2011 року N 541

Про списання з бухгалтерського обліку основних засобів Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

На виконання наказу Міністерства охорони здоров'я України від 05.08.2011 N 482 "Про затвердження Методичного завдання на проектування та будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ", відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 N 1314, щодо списання основних фондів (засобів), наказую:

1. Дати згоду на списання основних засобів, які обліковуються на балансі Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" згідно з відомістю від 23.08.2011 N 3 на загальну суму за первісною вартістю 2774107,00 (два мільйони сімсот сімдесят чотири тисячі сто сім) грн. 00 коп., кількість об'єктів - 4.

2. Генеральному директору Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" Гладушу Ю. І. забезпечити списання основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та подати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою про списання об'єктів державної власності у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали