ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.07.2011 р. N 592

Про стан дотримання чинних нормативно-правових актів про державну службу в обласній та районних державних адміністраціях Тернопільської області

У процесі вивчення Управлінням державної служби Головдержслужби України в Тернопільській області та відділом кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації стану виконання вимог законодавства з питань державної служби в структурних підрозділах облдержадміністрації і райдержадміністраціях встановлено, що у 2010 та першому півріччі 2011 року ними було вжито заходів щодо організації удосконалення роботи з кадрами та з питань дотримання чинного законодавства про державну службу. Кадрова робота проводилась відповідно до Закону України "Про державну службу", Указу Президента України від 5 березня 2004 року N 278/2004 "Про Концепцію адаптації інституту державної служби в Україні до стандартів Європейського Союзу", Указу Президента України від 9 листопада 2000 року N 1212/2000 "Про Комплексну програму підготовки державних службовців" та інших нормативно-правових актів.

Проте в роботі окремих структурних підрозділів обласної державної адміністрації і райдержадміністрацій мають місце недоліки та порушення законодавства про державну службу.

Виходячи з вищезазначеного:

1. Інформацію Управління державної служби Головдержслужби України в Тернопільській області та відділу кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації про стандотримання вимог законодавства про державну службу в структурних підрозділах облдержадміністрації і райдержадміністраціях у 2010 та першому півріччі 2011 року взяти до відома.

2. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам районних державних адміністрацій:

2.1. З метою підвищення ефективності роботи кадрових служб органів виконавчої влади звернути увагу на персональну відповідальність за дотримання вимог нормативно-правових актів з питань кадрового забезпечення державного управління та створення умов реалізації громадянами області права на державну службу.

2.2. Доручити керівникам кадрових служб провести ревізію особових справ та трудових книжок державних службовців підрозділів та привести записи в них у відповідність з чинним законодавством.

Інформацію щодо проведеної роботи направити в Управління державної служби Головдержслужби України в Тернопільській області до 15 вересня 2011 року.

2.3. Двічі на рік розглядати питання щодо удосконалення кадрової роботи та державної служби на засіданнях колегій райдержадміністрацій та нарадах при керівництві.

2.4. Систематично вживати заходи, спрямовані на підвищення дієвості кадрового резерву, ефективного його використання та залучення молоді до державної служби, створення умов для її професійного розвитку і кар'єрного зростання.

3. Управлінню державної служби Головдержслужби України в Тернопільській області (Хондогій І. В) спільно з Тернопільським регіональним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (Слюзар В. К.) провести в IV кварталі 2011 року тематичний семінар з керівниками кадрових служб облдержадміністрації та райдержадміністрацій щодо практичного застосування чинного законодавства, що регулює питання кадрової роботи.

4. Рекомендувати Управлінню державної служби Головдержслужби України в області забезпечити координацію роботи органів виконавчої влади області щодо формування і реалізації єдиної державної політики у сфері державної служби.

Про стан виконання цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 1 січня 2012 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Желіховського Ю. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали