ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.07.2011 р. N 311

Про стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах та організаціях області

Контрольно-ревізійним управлінням в області (далі - управління) впродовж першого півріччя 2011 року в результаті здійснення контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, використанням коштів і майна суб'єктами господарювання державного сектору економіки, а також підприємствами та організаціями, які отримували кошти з бюджетів усіх рівнів, на 155 об'єктах виявлено фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 66,2 млн. гривень. Недоотримання (втрату) фінансових ресурсів установлено на 114 об'єктах на суму 9,1 млн. грн., незаконні витрати державних ресурсів - на 146 об'єктах на суму 56,6 млн. грн., нецільові витрати державних ресурсів - на 21 об'єкті на суму 0,4 млн. грн., недостачі товарно-матеріальних цінностей та готівки - на 22 об'єктах на суму 0,1 млн. гривень.

Порушення законодавства з фінансових питань є результатом послаблення головами райдержадміністрацій, розпорядниками бюджетних коштів, органами місцевого самоврядування, керівниками державних і комунальних підприємств контролю за збереженням і раціональним використанням державного майна, станом фінансової дисципліни, обліку та звітності, виконанням вимог законодавчих і нормативних актів, належним і своєчасним відшкодуванням збитків, заподіяних державі.

Відповідно до статей 2, 6, 13, 16, 31 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Регламенту взаємодії між контрольно-ревізійним управлінням в області та облдержадміністрацією щодо планування, проведення контрольних заходів і розгляду їх результатів, підготовки і проведення аудитів ефективності, узгодження і запровадження обліку пропозицій та економічного ефекту від їх впровадження, з метою забезпечення ефективного використання державних ресурсів відповідно до вимог чинного законодавства і підвищення відповідальності за стан фінансово-бюджетної дисципліни, враховуючи рішення колегії облдержадміністрації від 14 липня 2011 року N 3/3:

1. Звернути увагу голів районних державних адміністрацій на недостатнє виконання вимог Закону України "Про місцеві державні адміністрації" у частині здійснення державного контролю за збереженням і раціональним використанням державного майна, станом фінансової дисципліни, обліку та звітності, належним і своєчасним відшкодуванням шкоди, заподіяної державі.

2. Заступникам голови обласної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, головам районних державних адміністрацій, міським (міст обласного значення) головам.

2.1. У серпні 2011 року розглянути на засіданнях колегій або нарадах стан фінансово-бюджетної дисципліни у підвідомчих установах за участю представників контрольно-ревізійного управління в області та контрольно-ревізійних відділів у містах і районах.

2.2. Притягнути до відповідальності та розглянути питання про відповідність займаним посадам керівників установ, які допустили значні фінансові порушення та не забезпечили їх відшкодування.

3. Начальникові управління охорони здоров'я облдержадміністрації І. Ващенюку розглянути питання про відповідність займаним посадам головного лікаря обласної інфекційної лікарні П. Гагаловського, директора обласного дитячого протитуберкульозного санаторію "Згорани" П. Толошняка, якими допущено значні фінансові порушення та не забезпечено їх відшкодування.

4. Голові Турійської райдержадміністрації О. Дишлюку вжити заходів щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника відділу освіти Турійської райдержадміністрації М. Олексюка, яким не забезпечено повне відшкодування виявлених фінансових порушень.

5. Рекомендувати голові обласної ради В. Войтовичу розглянути питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності директора обласного санаторію матері і дитини "Турія" В.Донця, яким не забезпечено відшкодування виявлених фінансових порушень.

6. Про виконання підпунктів 2.1 - 2.2 пункту 2 та пунктів 3 - 5 цього розпорядження інформувати контрольно-ревізійне управління в області до 1 вересня 2011 року.

7. Рекомендувати контрольно-ревізійному управлінню в області (А. Омельчук):

7.1. За результатами проведених контрольних заходів у разі недотримання керівниками підконтрольних об'єктів фінансової дисципліни, невжиття заходів щодо виконання вимог органів державної контрольно-ревізійної служби продовжити роботу з внесення облдержадміністрації, райдержадміністраціям, органам місцевого самоврядування пропозицій щодо розгляду питання про доцільність перебування на займаних посадах керівників таких об'єктів.

7.2. Забезпечити передачу матеріалів ревізій правоохоронним органам для притягнення до відповідальності осіб, які допустили порушення, що передбачають кримінальну відповідальність або містять ознаки корупційних діянь.

7.3. Щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, аналізувати стан виконання цього розпорядження, узагальнену інформацію подавати облдержадміністрації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

  

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

О. Башкаленко

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали