КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 2

Про стан готовності сил МНС України до виконання завдань з безпечного пропуску льодоходу, весняної повені і паводків

Заслухавши доповідь директора Департаменту управління рятувальними силами Марченка Г. Б. про стан готовності сил МНС України до виконання завдань з безпечного пропуску льодоходу, весняної повені і паводків, колегія визначає стан їх готовності задовільним.

Міністерством здійснюється планова підготовка до пропуску сходження криги і високої повені в 2012 році, можливість виникнення якої не виключається на всіх водних басейнах України.

З метою найбільш ефективного використання можливостей сил МНС пропуск весняної повені організовано по основних водних басейнах, для чого сформовано 8 регіонів оперативного реагування.

По кожному регіону оперативного реагування проведено розрахунок сил МНС та формувань Міноборони, МВС, Держводагентства, Мінінфраструктури, Міненерговугілля, Мінрегіону, що увійшли до складу міжвідомчого угруповання сил з протидії загрозам у період пропуску весняної повені.

З метою забезпечення своєчасного та ефективного реагування на можливі надзвичайні ситуації у період проходження повені та паводків колегія вирішила:

1. Інформацію про стан готовності сил МНС України до виконання завдань з безпечного пропуску льодоходу, весняної повені і паводків взяти до відома.

2. Департаменту управління рятувальними силами (Марченко Г. Б.) забезпечити готовність сил МНС України до виконання завдань за призначенням під час пропуску льодоходу, весняної повені і паводків.

Строк - до 1 березня 2012 року

3. Начальникам територіальних органів МНС України:

3.1. Забезпечити повне та безумовне виконання завдань, визначених наказом МНС від 23.01.2012 N 65 "Про формування угруповання сил для попередження і протидії негативним наслідкам повені".

Строк - лютий - травень 2012 року

3.2. Організувати, починаючи з 20 лютого 2012 року, моніторинг гідрологічної обстановки на водних об'єктах, за результатами якого постійно уточнювати карти-схеми зон можливого підтоплення з визначенням об'єктів життєзабезпечення, транспорту, енергетики, зв'язку та інших об'єктів господарювання.

Строк - лютий - травень 2012 року

3.3. Провести тренування штабів та оперативних мобільних груп з питань пропуску льодоходу і весняної повені, моніторингу водного режиму та своєчасного вжиття заходів з реагування на можливі надзвичайні ситуації.

Строк - 15 лютого 2012 року

3.4. Утримувати у постійній готовності до застосування плавзасоби, інженерну та автомобільну техніку, насосне обладнання, автономні джерела електроживлення.

Строк - постійно

3.5. Про виконані заходи доповідати через Департамент управління рятувальними силами (Марченко Г. Б.).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора Департаменту управління рятувальними силами Марченка Г. Б.

 

Міністр,
голова колегії

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали