КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 12 вересня 2011 року N 4.1

Про стан організації проектно-конструкторської та науково-технічної підтримки ядерно-енергетичного комплексу

Додатково див. наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 21 вересня 2011 року N 525 (Наказ N 525)

З метою упорядкування проектної діяльності в ядерній галузі, забезпечення збереження, авторського супроводу проекту ядерної установки на всіх етапах її життєвого циклу, підтримки в належному стані повного комплекту проектної документації на ядерну установку, спадкоємності (наступництва) за будь-яких структурних змін у проектних організаціях, а також з метою розвитку національної системи науково-технічної та проектно-конструкторської підтримки будівництва та експлуатації АЕС колегія вирішила:

1. Заступнику Міністра Чеху С. М., Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу (Константінов М. І.), Департаменту юридичного забезпечення (Варакута І. О.), ДП "НАЕК "Енергоатом" (Недашковський Ю. О.):

1.1. Забезпечити супроводження та внесення на розгляд Уряду законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" щодо призначення провідних організацій з наукового супроводу і генеральних проектувальників ядерних установок.

Термін - жовтень 2011 року

1.2. Доопрацювати, узгодити з НАН України та Державною інспекцією ядерного регулювання Положення про генерального проектувальника ядерної установки, Положення про провідні організації за напрямками науково-технічного супроводження експлуатації ядерних установок.

Термін - листопад 2011 року

2. Заступнику Міністра Чеху С. М., Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу (Константінов М. І.), ДП "НАЕК "Енергоатом" (Недашковський Ю. О.), ДК "Ядерне паливо" (Амосова Т. В.), ДП ДНІЦ СКАР (Васильченко В. М.):

- підготувати перелік першочергових нормативних документів ядерно-енергетичної галузі, які підлягають перегляду та/або розробці;

- надати пропозиції щодо джерел фінансування, виконавців та термінів виконання робіт.

Термін - жовтень 2011 року

3. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити оприлюднення рішення колегії на веб-сайті Міненерговугілля та інших засобах масової інформації.

 

Голова колегії,
Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали