ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.09.2011 р. N 374

Про стан техногенної та пожежної безпеки в житловому секторі та об'єктах області в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період 2011 - 2012 років

Відповідно до статей 4, 8 Закону України "Про пожежну безпеку", постанови Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2009 року N 136 "Про затвердження Положення про добровільну пожежну дружину (команду)", з метою стабілізації обстановки з пожежами, зменшення матеріальних втрат від них, запобігання випадкам травмування та загибелі людей на пожежах:

1. Головам райдержадміністрацій спільно з органами місцевого самоврядування, міським (міст обласного значення) головам:

1.1. Забезпечити належне утримання і боєготовність пожежної техніки, пожежних депо та засобів зв'язку підрозділів місцевої пожежної охорони.

1.2. Під час формування місцевих бюджетів на 2012 рік передбачити кошти на утримання підрозділів місцевої пожежної охорони.

1.3. Забезпечити відновлення систем автоматичних установок протипожежного захисту, обладнання приміщень первинними засобами пожежогасіння, проведення ремонту та обслуговування системи димовидалення, вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій об'єктів житлово-комунальних підприємств, закладів охорони здоров'я, освіти та культури.

1.4. Ужити заходів щодо приведення житлово-комунальними підприємствами у належний протипожежний стан будівель державного житлового фонду, а саме:

відремонтувати електрообладнання підвальних та горищних приміщень;

закрити підвальні та горищні приміщення з метою запобігання проникнення у них сторонніх осіб;

до початку опалювального сезону провести роботу з очищення димоходів та печей від сажі;

активізувати роботу з розроблення, виготовлення та розповсюдження наочної агітації з питань пожежної безпеки.

1.5. Разом з керівниками підприємств, установ та організацій, розташованих на відповідній території, організувати проведення роз'яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки на виробництві та в побуті, забезпечити належне функціонування добровільних пожежних дружин (команд) та пожежно-технічних комісій на підприємствах, установах, організаціях області.

1.6. Ужити заходів щодо підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2011 - 2012 років. Особливу увагу приділити забезпеченості лікувальних закладів джерелами резервного живлення, створенню резерву твердого палива та паливо-мастильних матеріалів, стану електромереж, водопровідних, каналізаційних та опалювальних систем.

2. Управлінню МНС України в області (В. Грушовінчук) забезпечити контроль за виконанням заходів пожежної та техногенної безпеки.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації О. Башкаленка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали