КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 28 липня 2011 року N 18

Про стан виконання наказу МНС від 09.12.2010 N 1086 "Про реформування державних підприємств зони відчуження"

Розглянувши інформацію про стан виконання наказу МНС від 09.12.2010 N 1086 "Про реформування державних підприємств зони відчуження", колегія відмічає, що відповідно до зазначеного наказу відбувається реорганізація усього виробничо-господарського комплексу зони відчуження. Створені і зареєстровані у державного реєстратора нові державні підприємства. Затверджені статути утворених підприємств, одержані свідоцтва про державну реєстрацію юридичних осіб. Проводиться робота з одержання ліцензії на окремі види діяльності.

Внаслідок проведеної реорганізації вдосконалено систему управління господарським комплексом зони відчуження, зокрема:

зменшилась з 9 до 3 кількість суб'єктів господарювання (юридичних осіб);

ліквідовано дублювання функцій окремими юридичними особами: капітальний ремонт, транспортне обслуговування, дезактивація обладнання, поводження з радіоактивними відходами тощо;

спрощено зв'язки між підприємствами (по горизонталі), що дало змогу підвищити оперативність виконання завдань, ефективнішим стало використання автотракторного парку, паливно-мастильних матеріалів, очікується скорочення видатків на ремонт техніки.

У той же час є низка проблем, які необхідно вирішити для остаточного завершення реорганізації господарського комплексу.

У зв'язку із вищезазначеним колегія вирішила:

1. Керівникам підприємств, що припинили свою діяльність, прискорити зняття з обліку зазначених підприємств у державного реєстратора.

Строк - до 1 вересня 2011 року

2. Державному агентству з управління зоною відчуження (Холоша В. І.), Управлінню правового забезпечення (Поворозник Р. Р.) підготувати проекти змін та доповнень до законодавчих актів, що випливають із реорганізації господарського комплексу зони відчуження.

Строк - до 1 жовтня 2011 року

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Державного агентства з управління зоною відчуження Холошу В. І.

 

Міністр,
голова колегії

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали