КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 7

Про стан виконання планових показників надходжень до спеціального фонду організаціями та підрозділами МНС України

Розглянувши інформацію про стан виконання планових показників надходжень до спеціального фонду організаціями та підрозділами МНС України, колегія відмічає, що впродовж 2011 року фактичні надходження до спеціального фонду від надання платних послуг становили 380,399 млн. грн., що на 46,08 млн. грн. (12,12 %) більше ніж становив минулорічний показник.

Найкращі показники надходжень виконання плану забезпечили ГУ (У) МНС України в Запорізькій (106,6 %) та Волинській областях (105,1 %).

Найнижчі показники надходжень до спецфонду в Управлінні МНС України в Житомирській області (81,8 %).

Крім цього, колегія відмічає про недостатню роботу деяких керівників територіальних органів управління щодо невикористання підпорядкованими підрозділами повного переліку послуг, які можуть надаватися на платній основі (середня кількість послуг, які надаються ГУ (У) МНС України, становить 14 послуг).

Зокрема, необхідно відзначити, що найширший спектр додаткових платних послуг надається ГУ (У) МНС України в Донецькій (23 послуги), Луганській (21 послуга), Кіровоградській (18 послуг) та Волинській (17 послуг) областях.

Найменше видів додаткових платних послуг надається в ГУ (У) МНС України в Запорізькій (9 послуг), Харківській (9 послуг), Чернівецькій (8 послуг) та Київській (5 послуг) областях.

У зв'язку із зазначеним та з метою посилення роботи на напрямку надання підрозділами МНС України платних послуг колегія вирішила:

1. Інформацію про стан виконання планових показників надходжень до спеціального фонду організаціями та підрозділами МНС України взяти до відома.

2. Територіальним органам МНС України:

забезпечити виконання плану надходжень на 2012 рік до спеціального фонду державного бюджету;

посилити роботу регіональних підрозділів МНС України щодо надання додаткових платних послуг, збільшити кількість платних послуг та використовувати повний перелік послуг, які можуть надаватися на платній основі;

посилити роботу з органами місцевого самоврядування щодо залучення коштів з місцевих бюджетів до спеціального фонду на здійснення заходів із забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

Строк - постійно

проаналізувати необхідність надання статусу аварійно-рятувальних загонів окремим підрозділам територіальних органів МНС України з метою збільшення кількості підрозділів, які можуть надавати платні послуги. Пропозиції доповісти через Департамент фінансового забезпечення та інвестицій (Загрева Б. Ю.).

Строк - до 10 лютого 2012 року

3. Департаменту фінансового забезпечення та інвестицій (Загрева Б. Ю.), Департаменту управління рятувальними силами (Марченко Г. Б.) та Управління правового забезпечення (Поворозник Р. Р.) проаналізувати інформацію територіальних органів МНС України щодо необхідності надання статусу аварійно-рятувальних загонів окремим підрозділам територіальних органів МНС України і внести пропозиції та проекти відповідних рішень.

Строк - до 20 лютого 2012 року

4. Департаменту фінансового забезпечення та інвестицій (Загрева Б. Ю.):

провести семінар з керівниками фінансових підрозділів територіальних органів МНС України, аварійно-рятувальних служб, гідрометеорологічних установ та організацій МНС України з питання організації надання платних послуг;

Строк - до 10 лютого 2012 року

здійснювати щомісячний моніторинг за виконанням плану надходжень до спеціального фонду від надання додаткових платних послуг.

Строк - до 30 числа щомісяця

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Міністра Бута В. П.

 

Міністр,
голова колегії

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали