КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 28 липня 2011 року N 19

Про стан виплати заробітної плати на підвідомчих підприємствах, в установах і організаціях сфери управління МНС

Заслухавши доповідь директора Департаменту фінансового забезпечення та інвестицій Загреви Б. Ю. про стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах і організаціях сфери управління МНС, колегія відзначає задовільний стан роботи із зазначеного питання.

Питання своєчасної виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ і організацій та сплати внесків на обов'язкове державне пенсійне страхування перебуває на постійному контролі Президента України та Уряду.

Станом на 1 липня цього року заборгованості із виплати заробітної плати на економічно активних державних підприємствах сфери управління МНС немає.

Але на цей час існує заборгованість із заробітної плати по підприємствах, які знаходяться в стадії ліквідації.

По ДП "Миронівське будівельно-монтажне управління" (Краснощок П. С.) заборгованість із виплати заробітної плати протягом другого кварталу 2011 року зросла з 90,4 тис. грн. до 100 тис. грн., або на 9,6 тис. гривень.

На рівні попереднього періоду залишилась заборгованість із виплати заробітної плати працівникам ДП "Українські спеціальні системи зв'язку" (Казьмін В. М.) (26,9 тис. грн.) та ДП "Управління капітального будівництва" (Дехтяр С. А.) (92,9 тис. гривень).

Відповідно до наказів МНС від 22.09.2009 N 639 "Про ліквідацію Державного підприємства "Миронівське будівельно-монтажне управління" та від 07.06.2011 N 581 "Про ліквідацію Державного підприємства "Українські спеціальні системи зв'язку" проводиться процедура ліквідації зазначених підприємств.

Рішенням колегії МНС від 23 травня 2011 року N 13 (Рішення N 13) голові ліквідаційної комісії ДП "Миронівське будівельно-монтажне управління" Краснощоку П. С. необхідно було вжити дієвих заходів та погасити заборгованість із заробітної плати до 10 червня 2011 року. Однак заборгованість не тільки не погашено, а й відбулося її збільшення.

Не подано до МНС оформлені графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати державними підприємствами "Управління капітального будівництва" (Дехтяр С. А.) та "Українські спеціальні системи зв'язку" (Казьмін В. М.).

У червні 2011 року проведено заміну голови ліквідаційної комісії ДП "Українські спеціальні системи зв'язку" та призначено Казьміна В. М.

Колегія відзначає, що підприємствами сфери управління МНС не вжито належних дієвих заходів щодо погашення заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. На рівні попереднього місяця залишилась заборгованість по ДП "Пожспецмаш" - 592,8 тис. грн. (Зоря В. М.), ДП "Білоцерківський завод "Еталон" - 204.3 тис. грн. (Мельник О. В.), ДП "Управління капітального будівництва" - 107.4 тис. грн. (Дехтяр С. А.), ДП "Миронівське будівельно-монтажне управління" - 32 тис. гривень (Краснощок П. С.).

Рішенням колегії МНС від 23 травня 2011 року N 13 (Рішення N 13) керівників (голів ліквідаційних комісій) вищезазначених державних підприємств було зобов'язано погасити заборгованість перед Пенсійним фондом України та інформувати МНС про стан її погашення. Однак ними не тільки не погашено заборгованість зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України, але й не забезпечено надання щомісячної інформації до Міністерства про її погашення або наявність; спеціального щотижневого моніторингу погашення заборгованості із виплати заробітної плати страхових внесків до Пенсійного фонду України та обов'язкових платежів державного і місцевих бюджетів.

Збільшено, порівняно з попереднім періодом, заборгованість до Пенсійного фонду України ДП "Сокирницький цеолітовий завод" з 42,8 тис. грн. до 102,3 тис. грн., або на 59,5 тис. гривень. З 1 грудня 2010 року МНС здійснено зміну керівника підприємства (призначено Логойду Р. С.), однак фінансовий стан на підприємстві не покращився, тому у липні 2011 року тимчасове виконання обов'язків директора зазначеного підприємства покладено на його заступника Герея Р. В.

У червні 2011 року погашено заборгованість зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України по ДП "Науково-технічний центр дезактивації та комплексного поводження з радіоактивними відходами, речовинами, джерелами іонізуючого випромінювання" у сумі 82,5 тис. гривень.

У зв'язку із зазначеним та пріоритетністю питань своєчасної виплати заробітної плати та сплати внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, виконанням вимог Президента України та Уряду з цього питання, колегія вирішила:

1. Інформацію про стан виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій сфери управління МНС взяти до відома.

2. За невиконання зобов'язань щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати суворо вказати голові ліквідаційної комісії ДП "Миронівське будівельно-монтажне управління" Краснощоку П. С.

3. Виконуючому обов'язки директора ДП "Управління капітального будівництва" Дехтяру С. А. та голові ліквідаційної комісії ДП "Українські спеціальні системи зв'язку" Казьміну В. М. невідкладно подати до МНС оформлені належним чином графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

4. Голові ліквідаційної комісії ДП "Миронівське будівельно-монтажне управління" Краснощоку П. С. вжити невідкладних заходів та прискорити погашення заборгованості із виплати заробітної плати. Про виконання доповісти через Департамент фінансового забезпечення та інвестицій (Загрева Б. Ю.).

Строк - до 8 серпня 2011 року

5. Вказати на недостатню роботу керівникам ДП "Завод "Пожспецмаш" (Зоря В. М.) та ДП "Білоцерківський завод "Еталон" (Мельник О. В.), виконуючим обов'язки директорів ДП "Управління капітального будівництва" (Дехтяр С. А.) та ДП "Сокирницький цеолітовий завод" (Герей Р. В.), головам ліквідаційних комісій ДП "Миронівське будівельно-монтажне управління" (Краснощок П. С.) та ДП "Українські спеціальні системи зв'язку" (Казьмін В. М.) щодо погашення боргу до Пенсійного фонду України.

Зазначеним посадовим особам вжити невідкладних дієвих заходів щодо погашення заборгованості.

У разі невжиття дієвих заходів щодо виправлення ситуації на підприємствах Міністерством буде розглянуто питання щодо перебування цих посадових осіб на займаних посадах. Про стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду інформувати через Департамент фінансового забезпечення та інвестицій (Загрева Б. Ю.).

Строк - щотижня по п'ятницях та до 5 числа щомісяця

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Міністра Бута В. Л.

 

Міністр,
голова колегії

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали