ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 677

Про стан зберігання документів ліквідованих підприємств, установ та організацій

Створення трудових архівів в області проводиться відповідно до Розпорядження Президента України від 13 квітня 2005 року N 957/2005-рп "Про невідкладні заходи щодо збереження національних архівних цінностей в Україні", підпункту 10 пункту "а" частини першої статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 29 Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи" та наказів Державної архівної служби України.

Для зберігання документів з особового складу установ, організацій, підприємств, ліквідованих без правонаступництва, які мають велику соціальну значимість, в області створено 10 трудових архівів: у Гусятинському, Борщівському, Заліщицькому, Козівському, Лановецькому, Монастириському, Кременецькому, Підволочиському, Теребовлянському, Чортківському районах.

Згідно з спільними розпорядженнями районних державних адміністрацій та районних рад в районах, де немає трудових архівів, документи ліквідованих колективних сільськогосподарських підприємств передані на зберігання в органи місцевого самоврядування, документи установ і організацій без правонаступництва поступають на зберігання в архівні відділи районних державних адміністрацій.

Зараз на території міста Тернополя в стадії ліквідації перебувають 9 установ, в яких відкладено документи Національного архівного фонду України. Оскільки сховища державного архіву Тернопільської області завантажені на 100 %, постає питання виділення додаткового приміщення під архівосховища. Потребують додаткових приміщень архівні відділи Бережанської, Підволочиської, Збаразької, Підгаєцької, Теребовлянської, Чортківської, Шумської райдержадміністрацій.

Добудова нового приміщення архіву дала б можливість вирішити проблеми з архівними приміщеннями в області.

Передача на зберігання в районні архівні відділи документів ліквідованих установ привела до надмірної завантаженості працівників архівних відділів і викликала потребу в додаткових штатних одиницях у таких архівних відділах: Бережанському, Заліщицькому, Лановецькому, Підволочиському, Чортківському.

З метою збереження документів ліквідованих підприємств, установ, організацій без правонаступництва, неухильного виконання Розпорядження Президента України від 13.04.2005 року N 957/2005-рп "Про невідкладні заходи щодо збереження національних архівних цінностей в Україні":

1. Управлінню капітального будівництва спільного з Головним фінансовим управлінням облдержадміністрації внести пропозиції щодо завершення будівництва приміщення державного архіву області.

2. Виконавчому комітетові Тернопільської міської ради посприяти державному архіву Тернопільської області у виділенні в тимчасову оренду приміщення під архівосховища.

3. Головам районних державних адміністрацій забезпечити:

3.1. Створення трудових архівів у Бережанському, Бучацькому, Зборівському, Збаразькому, Підгаєцькому, Тернопільському, Шумському районах.

3.2. Діяльність створених, але не забезпечених приміщеннями і кадрами, Лановецького, Монастириського, Кременецького трудових архівів.

3.3. Сприяння архівним відділам Бережанської, Заліщицької, Лановецької, Підволочиської, Чортківської райдержадміністрацій у виділенні додаткової штатної одиниці.

3.4. Про проведену роботу інформувати державний архів Тернопільської області до 1 квітня 2012 року.

4. Державному архіву Тернопільської області забезпечити координацію і узагальнення проведеної роботи; про стан реалізації цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 10 квітня 2012 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Желіховського Ю. В.

 

Голова обласної державної
адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали