Додаткова копія: Про стягнення суми заборгованості за кредитним договором

ВЕРХОВНИЙ СУД

УХВАЛА

11.06.2018 р.

Справа N 127/13998/17

 

Провадження N 61-11716св18

Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду: Хопти С. Ф. (суддя-доповідач), Білоконь О. В., Синельникова Є. В., розглянувши у попередньому судовому засіданні у порядку письмового провадження питання про виправлення описки в постанові Верховного Суду у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду від 25 квітня 2018 року у справі за позовом кредитної спілки "Істок" до ОСОБА_4 про стягнення суми заборгованості за кредитним договором; за зустрічним позовом ОСОБА_4 до кредитної спілки "Істок" про захист прав споживача та зобов'язання вчинити дії за касаційною скаргою ОСОБА_4, поданою представником - ОСОБА_5, на рішення Вінницького міського суду Вінницької області від 08 листопада 2017 року у складі судді Вохмінової О. С. та постанову апеляційного суду Вінницької області від 12 січня 2018 року у складі колегії суддів: Оніщука В. В., Медвецького С. К., Сала Т. Б., встановив:

Рішенням Вінницького міського суду Вінницької області від 08 листопада 2017 року позов КС "Істок" задоволено. Стягнуто з ОСОБА_4 на користь КС "Істок" суму боргу за кредитним договором від 03 червня 2016 року у розмірі 9020 грн. 98 коп. Вирішено питання про розподіл судових витрат. У задоволенні зустрічного позову ОСОБА_4 відмовлено.

Постановою апеляційного суду Вінницької області від 12 січня 2018 року рішення Вінницького міського суду Вінницької області від 08 листопада 2017 року залишено без змін, а апеляційну скаргу представника ОСОБА_4 - ОСОБА_5, залишено без задоволення.

Постановою Верховного Суду у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду від 25 квітня 2018 року касаційну скаргу ОСОБА_4, подану представником - ОСОБА_5, залишено без задоволення. Рішення Вінницького міського суду від 08 листопада 2017 року та постанову апеляційного суду Вінницької області від 12 січня 2018 року залишено без змін.

Відповідно до частини першої статті 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

Під час виготовлення тексту постанови Верховного Суду у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду від 25 квітня 2018 року помилково зазначено те, що особливий період пов'язується з тривалістю мобілізації, тобто 45 діб і на момент укладення та дії кредитного договору особливий період в Україні не діяв, яке необхідно виключити з тексту вказаної постанови, оскільки зазначене стосувалося тривалості мобілізації, а не тривалості особливого періоду в Україні.

Керуючись статтею 269 ЦПК України, Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду ухвалив:

Виключити з постанови Верховного Суду у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду від 25 квітня 2018 року посилання на те, що особливий період пов'язується з тривалістю мобілізації, тобто 45 діб і на момент укладення та дії кредитного договору особливий період в Україні не діяв.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Судді:

С. Ф. Хопта

 

О. В. Білоконь

 

Є. В. Синельников
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали