ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЗАПОРІЖЖЯ

ДОДАТКОВЕ РІШЕННЯ

02.12.2011 р.

Справа N 2-3163/11

Шевченківський районний суд м. Запоріжжя в складі: головуючого - судді Зарютіна П. В., при секретарі - Чернишовій І. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ТОВ "Запорізькій машинобудівний завод" про стягнення заборгованості із заробітної плати, встановив:

29 листопада 2011 року Шевченківський районний суд м. Запоріжжя розглянув цивільну справу за вищевказаним позовом та ухвалив у справі рішення, а саме:

"Позов задовольнити частково.

Стягнути з ТОВ "Запорізькій машинобудівний завод" на користь ОСОБА_1 13525 гривень заборгованості із заробітної плати та 800 гривень на відшкодування моральної шкоди.

В іншій частині позову відмовити".

Відповідно до ст. 220 ч. 1 п. 3, п. 4 ЦПК України суд, що ухвалив рішення, може за заявою осіб, які беруть участь у справі, чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо суд не вирішив питання про судові витрати, не допустив негайного виконання рішення у випадках, встановлених статтею 367 цього Кодексу.

Пунктом 2 ч. 1 ст. 367 ЦПК України встановлено, що суд допускає негайне виконання рішень у справах про присудження працівникові виплати заробітної плати, але не більше ніж за один місяць.

Як вбачається із судового рішення, суд не допустив такого негайного виконання рішення. Крім того, суд не вирішив питання про судові витрати у відповідності до ст. 88 ЦПК України.

За частиною 3 ст. 220 ЦПК України суд ухвалює додаткове рішення після розгляду питання в судовому засіданні. Присутність сторін не є обов'язковою.

В порядку ч. 2 ст. 197 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 220, 367 ЦПК України, суд вирішив:

Ухвалити додаткове рішення у справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ "Запорізькій машинобудівний завод" про стягнення заборгованості із заробітної плати.

Резолютивну частину рішення від 29 листопада 2011 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ "Запорізькій машинобудівний завод" про стягнення заборгованості із заробітної плати, викласти наступним чином:

"Позов задовольнити частково.

Стягнути з ТОВ "Запорізькій машинобудівний завод" на користь ОСОБА_1 13525 гривень заборгованості із заробітної плати та 800 гривень на відшкодування моральної шкоди.

Стягнути з ТОВ "Запорізькій машинобудівний завод" на користь державного бюджету Шевченківського району м. Запоріжжя 376,40 гривень судового збору.

Допустити негайне виконання рішення в частині стягнення з ТОВ "Запорізькій машинобудівний завод"на користь ОСОБА_1 заборгованості із заробітної плати, але не більше ніж за один місяць.

В іншій частині позову відмовити".

Додаткове рішення може бути оскаржене в апеляційний суд Запорізької області через Шевченківський районний суд м. Запоріжжя протягом 10 днів після проголошення рішення шляхом подання апеляційної скарги. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

 

Суддя

П. В. Зарютін

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали