КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 210/7547

Про створення дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби дзюдо "Іппон"

Відповідно до частини другої статті 135, статті 137 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про позашкільну освіту", Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 N 993 "Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу", враховуючи рішення Київської міської ради від 09.09.2010 N 7/4819 "Про питання організації управління районами в місті Києві", від 02.12.2010 N 284/5096 "Про питання комунальної власності територіальної громади міста Києва" та з метою створення сприятливих соціальних, економічних, організаційних передумов для життєвого самовизначення і самореалізації дітей та молоді Київська міська рада вирішила:

1. Створити дитячо-юнацьку спортивну школу з боротьби дзюдо "Іппон".

2. Передати до сфери управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації дитячо-юнацьку спортивну школу з боротьби дзюдо "Іппон".

3. Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації:

3.1. Затвердити статут дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби дзюдо "Іппон".

3.2. Здійснити організаційно-правові заходи, пов'язані з державною реєстрацією юридичної особи, зазначеної в пункті 1 цього рішення.

4. Взяти до відома, що видатки на утримання дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби дзюдо "Іппон" здійснюються за рахунок коштів, передбачених бюджетом міста Києва для головного розпорядника Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації по галузі "Фізична культура і спорт" на відповідний рік.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань гуманітарної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали