МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.01.2012 р. N 1-р

Про створення дозвільного центру облдержадміністрації

Відповідно до статей 5, 47 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення виконання статей 1 та 5 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", пункту 5 протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 07.12.2011 N 90 "Про план організації виконання законів України та указів Президента України", з метою створення дозвільного центру облдержадміністрації та забезпечення роботи в ньому необхідної кількості державних адміністраторів:

1. Утворити дозвільний центр облдержадміністрації.

2. Для організаційного та матеріально-технічного забезпечення роботи дозвільного центру облдержадміністрації утворити відділ державних адміністраторів та забезпечення їх діяльності облдержадміністрації. Встановити граничну чисельність працівників відділу державних адміністраторів та забезпечення їх діяльності облдержадміністрації в кількості 9 штатних одиниць, у тому числі 6 посад державних адміністраторів, що підпорядковуються безпосередньо голові облдержадміністрації.

3. Зменшити граничну чисельність працівників Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації на 3 штатні одиниці за рахунок вакантних посад. Встановити граничну чисельність працівників Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації в кількості 47 штатних одиниць.

4. Зменшити граничну чисельність працівників Головного управління економіки облдержадміністрації на 3 штатні одиниці за рахунок вакантних посад. Встановити граничну чисельність працівників Головного управління економіки облдержадміністрації в кількості 48 штатних одиниць.

5. Зменшити граничну чисельність працівників управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації на 3 штатні одиниці за рахунок вакантних посад. Встановити граничну чисельність працівників управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації в кількості 41 штатна одиниця.

6. Внести такі зміни до структури і чисельності облдержадміністрації та графічного зображення структури облдержадміністрації, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 09.11.2007 N 355-р "Про упорядкування структури облдержадміністрації" (в редакції розпорядження голови облдержадміністрації від 28.11.2011 N 342-р (Розпорядження N 342-р)):

6.1. Доповнити розділ "Управління, відділи та інші структурні підрозділи облдержадміністрації" позицією 23 такого змісту:

23.

Відділ державних адміністраторів та забезпечення їх діяльності облдержадміністрації

9

 

6.2. Викласти позиції 1, 3 та 6 розділу "Управління, відділи та інші структурні підрозділи облдержадміністрації" в такій редакції:

1.

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

47

 

3.

Головне управління економіки облдержадміністрації

48

 

6.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації

41

 

6.3. Графічне зображення структури облдержадміністрації викласти в новій редакції (додається).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
03.01.2012 N 1-р

  

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали