Додаткова копія: Про створення комісії з питань призначення разової грошової допомоги до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні деяким категоріям осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.04.2018 р. N 345

Про створення комісії з питань призначення разової грошової допомоги до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні деяким категоріям осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

Керуючись статтею 6, пунктом 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи Порядок призначення та виплати разової грошової допомоги до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні деяким категоріям осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", у 2018 році, затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 23.04.2018 N 325, зареєстрований у Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області 26.04.2018 за N 40/1796, з метою забезпечення реалізації прав певної категорії громадян:

створити комісію з питань призначення разової грошової допомоги до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні деяким категоріям осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", затвердивши її склад та Положення про неї, що додаються.

 

Заступник голови, виконуючий
обов'язки голови обласної державної
адміністрації - керівник обласної
військово-цивільної адміністрації

В. Р. Данієлян

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації, Луганської обласної військово-цивільної адміністрації
27 квітня 2018 року N 345

Склад
комісії з питань призначення разової грошової допомоги до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні деяким категоріям осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

Лішик
Ольга Петрівна

- заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

Гарькавець
Олена Юріївна

- заступник директора Департаменту - начальник управління соціальних гарантій і компенсацій Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, заступник голови комісії

Король
Людмила Олександрівна

- начальник відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління соціальних гарантій і компенсацій Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, секретар комісії

Члени комісії

Бородін
Антон Сергійович

- головний спеціаліст відділу нормативно-правової роботи управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації облдержадміністрації

Купліванчук
Алла Олександрівна

- головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління соціальних гарантій і компенсацій Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

Макаревич
Олена Миколаївна

- начальник відділу планування бюджетних коштів управління фінансово-економічної роботи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

Наталенко
Олена Миколаївна

- начальник відділу фінансів соціального захисту населення, фізичної культури та спорту і молодіжних програм бюджетного управління Департаменту фінансів облдержадміністрації

Талдонов
Миколо Георгійович

- голова громадської організації "Обласна організація ветеранів України в Луганській області" (за згодою).

 

Керівник апарату

І. М. Калініна

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації, Луганської обласної військово-цивільної адміністрації
27 квітня 2018 року N 345

ПОЛОЖЕННЯ
про комісію з питань призначення разової грошової допомоги до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні деяким категоріям осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

1. Комісія з питань призначення разової грошової допомоги до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні деяким категоріям осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (далі - Комісія), є консультативно-дорадчим органом, що утворюється головою обласної державної адміністрації - керівником обласної військово-цивільної адміністрації (далі - голова).

2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Порядком призначення та виплати разової грошової допомоги до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні деяким категоріям осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", у 2018 році (далі - Порядок), затвердженим розпорядженням голови від 23.04.2018 N 325, зареєстрованим у Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області 26.04.2018 за N 40/1796, розпорядженнями голови, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами відповідної спрямованості.

3. Основним завданням Комісії є розгляд документів осіб, визначених пунктом 2 Порядку, з метою прийняття рішення про призначення їм разової грошової допомоги до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за рахунок коштів обласного бюджету.

4. Комісія має право:

1) отримувати від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань;

2) залучати представників місцевих органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань, що належать до її компетенції.

5. Комісія утворюється розпорядженням голови у складі, до якого входять голова Комісії, його заступник, секретар та члени Комісії.

Головою Комісії є заступник голови, який згідно з розділом обов'язків відповідає за вирішення соціальних та гуманітарних питань.

У разі потреби до роботи Комісії можуть залучатися фахівці інших органів та служб.

6. Формою роботи Комісії є засідання, що проводяться за рішенням її голови.

Засідання веде голова Комісії, а у разі його відсутності - його заступник.

Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні не менше половини членів Комісії.

Про дату засідання секретар Комісії повідомляє членів Комісії не пізніше ніж за один день до його проведення.

7. Рішення Комісії приймається більшістю голосів присутніх на засіданні членів Комісії, у разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

8. Рішення Комісії оформляється протоколом, який підписується усіма її членами, які брали участь у засіданні. Член Комісії, який не підтримує її рішення, може викласти письмово свою окрему думку, що додається до протоколу та є його невід'ємною частиною.

9. Організаційне забезпечення роботи Комісії здійснює Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

 

Керівник апарату

І. М. Калініна
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали