Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про створення комунального закладу "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) N 593 Оболонського району м. Києва"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 21 червня 2018 року N 966/5030

Про створення комунального закладу "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) N 593 Оболонського району м. Києва"

Відповідно до пункту 30 частини першої статті 26 та статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 12, 16 Закону України "Про дошкільну освіту", рішення Київської міської ради від 15 березня 2012 року N 209/7546 "Про делегування повноважень виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) та районним в місті Києві державним адміністраціям у сфері освіти" (Рішення N 209/7546), з метою забезпечення потреб мешканців Оболонського району в дошкільній освіті Київська міська рада вирішила:

1. Створити комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) N 593 Оболонського району м. Києва" за адресою: м. Київ, вул. Макіївська, 9.

2. Передати комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) N 593 Оболонського району м. Києва" до сфери управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

3. Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації:

3.1. Затвердити статут комунального закладу "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) N 593 Оболонського району м. Києва".

3.2. Здійснити інші організаційно-правові заходи, пов'язані з виконанням пункту 1 цього рішення.

4. Взяти до відома, що видатки на утримання комунального закладу "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) N 593 Оболонського району м. Києва" здійснюються за рахунок коштів, передбачених бюджетом міста Києва для головного розпорядника Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації по галузі "Освіта" на відповідний рік.

5. Оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали