МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.11.2011 р. N 219-рк

Про створення конкурсної комісії із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 28 Закону України "Про державну службу", пункту 21 Положення про формування кадрового резерву для державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001 року N 199, постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2007 року N 272 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії, призначення на які здійснюється Президентом України за поданням Прем'єр-міністра України або Кабінетом Міністрів України чи погоджується з Кабінетом Міністрів України":

1. Створити при облдержадміністрації конкурсну комісію із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії (далі - конкурсна комісія) у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про конкурсну комісію із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії (далі - конкурсна комісія) (додається).

3. Внести зміни до пункту 4 розпорядження голови облдержадміністрації від 07.11.2011 N 213-рк "Про проведення конкурсу із зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації" (Розпорядження N 213-рк), виклавши його в такій редакції:

"4. Конкурсній комісії із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії забезпечити проведення співбесіди з кандидатами на зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації, за результатами конкурсу підготувати списки осіб, рекомендованих для зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації".

4. Конкурсній комісії щороку в грудні місяці забезпечити проведення конкурсу щодо відбору осіб для зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії.

5. Відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації (Кондратюку) забезпечити підготовку матеріалів щодо зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії для розгляду конкурсною комісією.

6. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 27 листопада 2009 року N 231-рк "Про створення конкурсної комісії із зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації", від 22.12.2010 N 352-рк "Про внесення змін до складу конкурсної комісії із зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації" (Розпорядження N 352-рк) та від 04.11.2011 N 212-рк "Про внесення змін до складу конкурсної комісії із зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації" (Розпорядження N 212-рк).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

Додаток
до розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
14.11.2011 N 219-рк

СКЛАД
конкурсної комісії із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії

Голова комісії:

Ніколенко
Геннадій Борисович

перший заступник голови облдержадміністрації

Заступник голови комісії:

Рукоманов
Вячеслав Михайлович

заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації

Секретар комісії:

Кондратюк
Михайло Віталійович

начальник відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації

Члени комісії:

Травянко
Віталій Іванович

заступник голови облдержадміністрації

Іванцова
Наталя Борисівна

заступник голови облдержадміністрації

Катвалюк
Ігор Анатолійович

заступник голови облдержадміністрації

Василенко
Михайло Олександрович

заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату облдержадміністрації

Апанасевич
Володимир Володимирович

начальник управління державної служби Головного управління державної служби України в Миколаївській області (за узгодженням)

Готочкін
Геннадій Олександрович

начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації

Євченко
Володимир Олександрович

начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації

Тульський
Михайло Іванович

виконувач обов'язків начальника Головного управління економіки облдержадміністрації.

 

Заступник голови
облдержадміністрації

Н. Б. Іванцова

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
14.11.2011 N 219-рк

ПОЛОЖЕННЯ
про конкурсну комісію із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії

1. Конкурсна комісія із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії (далі-комісія) є постійно діючим органом, який утворюється при обласній державній адміністрації з метою вдосконалення добору кадрів на посади державних службовців першої - третьої категорії.

2. Конкурсна комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням.

3. Основним завданням конкурсної комісії є опрацювання пропозицій щодо добору кандидатур із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії.

4. Конкурсна комісія відповідно до покладених на неї завдань:

4.1. Розглядає пропозиції щодо зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії.

4.2. Вивчає документи та матеріали з питань, що стосуються кандидатур із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії.

4.3. Здійснює відбір кандидатур із зарахування до кадрового резерву шляхом проведення співбесіди з претендентами.

4.4. На підставі протоколу засідання комісії секретар комісії готує список осіб, рекомендованих для зарахування до кадрового резерву, та подає його голові облдержадміністрації.

4.5. Повідомляє претендентів про результати конкурсу протягом трьох днів після його проведення шляхом розміщення результатів конкурсу на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

5. Конкурсна комісія здійснює свою діяльність на громадських засадах. Організаційною формою роботи конкурсної комісії є засідання, що проводяться в міру потреби.

6. Засідання конкурсної комісії вважається правоможним, якщо на ньому присутні не менш як 2/3 її складу.

7. Співбесіда з претендентами для зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії, яка здійснюється конкурсною комісією, проводиться не пізніше двох тижнів після останнього дня терміну подання документів для участі у конкурсі.

8. Рішення конкурсної комісії із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії приймаються більшістю голосів присутніх на її засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови комісії.

9. Засідання конкурсної комісії оформлюється протоколом, який підписується присутніми на засіданні членами конкурсної комісії і подається голові облдержадміністрації не пізніше, ніж через два дні після голосування. Кожний член комісії може додати до протоколу свої окремі пропозиції.

10. Відділ кадрової роботи апарату облдержадміністрації на підставі протоколу засідання та поданих претендентами документів готує список осіб, рекомендованих для зарахування до кадрового резерву, та подає його на погодження голові облдержадміністрації.

11. У разі недостатньої кількості заяв про участь у конкурсі голова облдержадміністрації з урахуванням вимог пункту 4 Порядку проведення конкурсу із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії, призначення на які здійснюється Президентом України за поданням Прем'єр-міністра України або Кабінетом Міністрів України чи погоджується з Кабінетом Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2007 року N 272, самостійно приймає рішення про включення претендентів до списку осіб, рекомендованих для зарахування до кадрового резерву.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали