ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.04.2011 р. N 457

Про створення Координаційної групи з контролю за незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у Луганській області

Відповідно до пункту другого частини першої ст. 25, пункту дев'ятого частини першої ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст. 3 Закону України "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними", розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.11.2010 N 2140-р "Про затвердження плану заходів щодо виконання концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011 - 2015 роки", з метою координації взаємодії правоохоронних, податкових органів та органів з контролю якості лікарських засобів щодо дотримання суб'єктами господарювання законодавства у сфері діяльності, пов'язаної з виробництвом, обігом, зберіганням, перевезенням та реалізацією наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів:

створити Координаційну групу з контролю за незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у Луганській області, затвердивши її склад та Положення про неї (додаються).

 

Голова обласної держадміністрації

В. М. Пристюк


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
22.04.2011 N 457


СКЛАД
Координаційної групи з контролю за незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у Луганській області

Мірошник
Родіон Валерійович

- заступник голови облдержадміністрації, керівник Координаційної групи

Костянтинов
Костянтин Юрійович

- заступник начальника Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків Управління МВС України в Луганській області, заступник керівника Координаційної групи (за згодою)

Члени Координаційної групи

Верховодов
Михайло Олександрович

- старший оперуповноважений по особливо важливих справах Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків Управління МВС України в Луганській області (за згодою)

Войнов
Владислав Володимирович

- заступник начальника відділу контролю за суб'єктами господарювання управління податкового контролю Державної податкової адміністрації в Луганській області (за згодою)

Давидов
Олександр Сергійович

- головний спеціаліст відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Луганській області (за згодою)

Матюхін
Віктор Юрійович

- заступник начальника відділу попередження та викриття правопорушень на об'єктах легального обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів Управління МВС України в Луганській області (за згодою)

Овчаренко
Микола Олексійович

- головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру

Погосян
Маргарита Володимирівна

- заступник начальника відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Луганській області (за згодою).


 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

О. С. Остапенко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
22.04.2011 N 457


ПОЛОЖЕННЯ
про Координаційну групу з контролю за незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у Луганській області

1. Координаційна група з контролю за незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у Луганській області (далі - Координаційна група) є координаційним та консультативно-дорадчим органом, який створюється з метою координації взаємодії правоохоронних, податкових органів та органів з контролю якості лікарських засобів у сфері боротьби з незаконним виробництвом, обігом, зберіганням, перевезенням та реалізацією наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

2. Координаційна група у своїй діяльності керується законами України, указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації та цим Положенням.

3. Основним завданням Координаційної групи є координація взаємодії правоохоронних, податкових органів та органів з контролю якості лікарських засобів щодо дотримання суб'єктами господарювання законодавства у сфері діяльності, пов'язаної з виробництвом, обігом, зберіганням, перевезенням та реалізацією наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

4. Відповідно до покладеного завдання Координаційна група має право:

одержувати у встановленому порядку інформаційні та аналітичні матеріали, зокрема щодо порушень у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, необхідні для реалізації покладеного на неї завдання;

залучати до участі в своїй роботі працівників облдержадміністрації, райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, представників громадських організацій, правоохоронних та інших органів (за погодженням з їх керівниками);

заслуховувати на своїх засіданнях представників правоохоронних, податкових органів та органів з контролю якості лікарських засобів, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення та громадських організацій.

5. Координаційну групу очолює керівник групи, що за посадою є заступником голови обласної держадміністрації.

6. До складу Координаційної групи входять представники облдержадміністрації, Управління МВС України в Луганській області, Державної податкової адміністрації в Луганській області, Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Луганській області.

7. Рішення Координаційної групи оформляються протоколом та носять рекомендаційний характер.

8. Організаційно-технічне забезпечення роботи Координаційної групи здійснюється Головним управлінням охорони здоров'я облдержадміністрації.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

О. С. Остапенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали