МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 вересня 2011 року N 442

Про створення кваліфікаційної комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України з присвоєння кваліфікаційних звань особам, які займаються тренінгом, випробуваннями та суддівством випробувань племінних коней верхових, рисистих і ваговозних порід на іподромах України

На виконання статті 14 Закону України "Про племінну справу у тваринництві", відповідно до Положення про атестацію осіб, які займаються тренінгом, випробуваннями та суддівством випробувань племінних коней верхових, рисистих і ваговозних порід на іподромах України, і присвоєння їм кваліфікаційних звань, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 20.08.2002 N 237, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.10.2002 за N 822/7110, наказую:

1. Затвердити склад кваліфікаційної комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України з присвоєння кваліфікаційних звань особам, які займаються тренінгом, випробуваннями та суддівством випробувань племінних коней верхових, рисистих і ваговозних порід на іподромах України, згідно з додатком.

2. Департаменту тваринництва (Гетя А. А.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.) забезпечити виділення коштів у встановленому порядку на друк атестаційних посвідчень та свідоцтв про присвоєння звання з тренінгу і випробування коней рисистих, верхових, ваговозних порід за рахунок коштів, передбачених на виконання програм селекції у тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу і в науково-дослідних господарствах.

3. Асоціації по розведенню та скачках чистокровних верхових коней "Жокей-клуб "Україна" (Згара К. К., за згодою) забезпечити друк атестаційних посвідчень та свідоцтв про присвоєння звання з тренінгу і випробування коней рисистих, верхових, ваговозних порід.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінагрополітики України від 20.05.2005 N 219 "Про створення кваліфікаційної комісії Міністерства аграрної політики України з присвоєння кваліфікаційних звань особам, які займаються тренінгом, випробуванням та суддівством випробувань племінних коней верхових, рисистих і ваговозних порід на іподромах України".

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 

Додаток
до наказу Мінагрополітики
02.09.2011 N 442

СКЛАД
кваліфікаційної комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України з присвоєння кваліфікаційних звань особам, які займаються тренінгом, випробуваннями та суддівством випробувань племінних коней верхових, рисистих і ваговозних порід на іподромах України

Сень О. В.

- заступник Міністра, голова кваліфікаційної комісії

Гетя А. А.

- директор Департаменту тваринництва, заступник голови кваліфікаційної комісії

Малиновський О. Г.

- спеціаліст з племінного обліку Асоціації по розведенню та скачках чистокровних верхових коней "Жокей-клуб "Україна", секретар кваліфікаційної комісії (за згодою)

Члени кваліфікаційної комісії:

Згара К. К.

- голова правління Асоціації по розведенню та скачках чистокровних верхових коней "Жокей-клуб "Україна", співголова експертної комісії (за згодою)

Кудрявська Н. В.

- начальник відділу селекційно-племінної роботи Департаменту тваринництва

Ничепоренко Т. В.

- директор державного підприємства "Конярство України"

Глушак І. І.

- завідувач кафедри конярства Національного університету біоресурсів і природокористування України (за згодою)

Гопка Б. М.

- науковий співробітник кафедри конярства Національного університету біоресурсів і природокористування України (за згодою)

Ткачова І. В.

- завідувач лабораторії конярства Інституту тваринництва Національної академії аграрних наук (за згодою)

Шинкаренко О. А.

- начальник виробничого відділу комунального підприємства "Київський іподром" (за згодою).

__________ 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали