ДЕРЖАВНА ПЕНІТЕНЦІАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 лютого 2012 року N 69/105/40

Про створення Медичної комісії за участю іноземних спеціалістів для медичного обстеження Тимошенко Ю. В. та забезпечення діяльності цієї комісії на території України

У січні 2012 року до Міністерства закордонних справ України (далі - МЗС України), Генеральної прокуратури України (далі - ГПУ України), Державної пенітенціарної служби України (далі - ДПтС України), Міністерства охорони здоров'я України (далі - МОЗ України) звернулися Посол Канади в Україні пан Трой Лулашник і Посол Німеччини в Україні пан Ганс-Юрґен Гаймзьот з пропозицією сформувати Медичну комісію за участю іноземних спеціалістів для медичного обстеження Тимошенко Ю. В.

Керівниками зазначених місій в Україні до складу зазначеної Медичної комісії запропоновано включити канадських і німецьких лікарів.

Враховуючи зазначене вище та на принципах прозорості, об'єктивності, неупередженості та солідарної відповідальності, для забезпечення балансу представництва фахівців від зарубіжних держав, міжнародних організацій та України в комісійному обстеженні Тимошенко Ю. В., а також з метою дотримання положень Загальної декларації прав людини (ООН, 1948 рік), Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (Рада Європи, 1950 рік), Міжнародного пакту про громадянські та політичні права (ООН, 1966 рік), Мінімальних стандартних правил поводження з в'язнями (ООН, 1955 рік), Зводу принципів захисту всіх осіб, підданих затриманню або позбавленню волі у будь-якій формі (ООН, 1988 рік), оновлених у 2006 році Європейських пенітенціарних правил, Кодексу поведінки посадових осіб з підтримання правопорядку (ООН, 1979 рік) і Конституції України наказуємо:

1. Створити Медичну комісію за участю іноземних спеціалістів для медичного обстеження Тимошенко Ю. В. (далі - Медична комісія).

2. Організацію роботи Медичної комісії покласти на:

МОІСЕЄНКО
Раїсу Олександрівну

- першого заступника МОЗ України (керівник Медичної комісії)

ПОЛЯКОВА
Євгенія Олександровича

- начальника управління охорони здоров'я та медико-санітарного забезпечення департаменту кадрового забезпечення та охорони здоров'я ДПтС України (заступник керівника Медичної комісії)

НЕТЯЖЕНКА
Василя Захаровича

- завідувача кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб N 1 Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, доктора медичних наук, професора, члена-кореспондента НАМН України (заступник керівника Медичної комісії)

3. До складу Медичної комісії включити:

МІЩЕНКО
Тамару Сергіївну

- завідувача відділення судинної патології головного мозку Інституту клінічної та експериментальної неврології і психіатрії НАМН України, доктора медичних наук, професора

ПЕДАЧЕНКА
Євгенія Георгійовича

- керівника відділення Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова НАМН України, доктора медичних наук, професора, члена-кореспондента НАМН України

РАДЧЕНКА
Володимира Олександровича

- заступника директора Державного університету вертербрології та патології суставів НАМН України, доктора медичних наук, професора, віце-президента Міжнародної малоінвазивної спінальної хірургії

ТАТАРЧУК
Тетяну Феофанівну

- заступника директора з наукової роботи, завідувача відділення ендокринної гінекології НАМН України, доктора медичних наук, професора, члена-кореспондента НАМН України

ШЕЙМАН Бориса Семеновича

- керівника Центру токсикології та екстракорпоральних методів детоксикації, доктора медичних наук

ЯНОВСЬКУ
Вікторію Григорівну

- завідувача Українського референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології

4. До складу Медичної комісії залучити за поданням МЗС України:

ДЖОРЖА РЕВУ
(George Rewa)

- лікаря загальної практики (Канада)

ПІТЕРА КУЙТАНА
(Peter Kujtan)

- лікаря загальної практики (Канада)

ХРИСТИНУ ДЕРЖКО
(Christine Derzko)

- лікаря, акушера-гінеколога (Канада)

КАРЛА МАКСА АЙНХОЙПЛА
(Karl Max Einhupl)

- доктора наук в галузі неврології, професора, голову правління установи "Шаріте - університетська медицина, Берлін" (Федеративна Республіка Німеччини)

НОРБЕРТА ХААСА
(Norbert Haas)

- доктора наук в галузі травмотології, професора клініки "Шаріте - університетська медицина, Берлін" (Федеративна Республіка Німеччини)

5. Визначити протокол і логістику роботи Медичної комісії та погодити їх у письмовому виді під час окремої робочої зустрічі Медичної комісії та інших посадових і дипломатичних осіб, залучених до цієї роботи (МОЗ України, ДПтС України, ГНУ України, МЗС України, Посольства Канади і Німеччини (за згодою)).

6. Комісійне обстеження Тимошенко Ю. В. Медичною комісією провести у порядку, передбаченому статтею 116 Кримінально-виконавчого кодексу України та відповідними нормативно-правовими актами (ДПтС України, МОЗ України).

7. Залучити кваліфікованих перекладачів для супроводження Медичної комісії з одночасним письмовим попередженням про їх відповідальність за нерозголошення конфіденційної інформації, що стане їм відома під час роботи з Медичною комісією (МЗС України, Посольства Канади і Німеччини (за згодою)).

8. За результатами роботи підготувати попередні висновки обстеження Тимошенко Ю. В. та скласти відповідний акт з одночасним його підписанням усіма спеціалістами Медичної комісії.

9. Цей наказ набирає чинності з дня його підписання.

10. Контроль за виконанням цього наказу залишаємо за собою.

 

Голова Державної
пенітенціарної служби України

О. В. Лісіцков

Міністр охорони здоров'я України

О. В. Аніщенко

Міністр закордонних справ України

К. І. Грищенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали