ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.08.2011 р. N 1546

Київ

Про створення міської призовної комісії по проведенню чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні - листопаді 2011 року

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 04.11.2010 N 1009/2010 "Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2011 році", у межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Для керівництва і контролю за діяльністю районних призовних комісій створити міську призовну комісію у такому складі:

Пузанов О. Г.

- заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова комісії

Кидонь В. І.

- військовий комісар Київського міського військового комісаріату, заступник голови комісії

Лавренюк І. Д.

- провідний спеціаліст відділу обліково-призовної роботи Київського міського військового комісаріату, секретар комісії

Березан В. М.

- начальник штабу Головного управління МВС України в м. Києві

Вітковський В. П.

- голова лікарської комісії Київського міського військового комісаріату

Загородній В. В.

- заступник начальника Головного управління охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Заводський О. В.

- помічник військового комісара Київського міського військового комісаріату з правової роботи - начальник юридичної групи

Білий О. К.

- начальник відділу з питань мобілізаційної роботи апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Буцева Ю. М.

- виконуючий обов'язки начальника управління організаційно-масової роботи спортивних споруд Головного управління сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Черкашина Л. Б.

- заступник директора Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

2. Головам районних в місті Києві державних адміністрацій:

2.1. Підвести підсумки весняного 2011 року призову громадян на строкову військову службу з посадовими особами, задіяними в проведенні призову, організувати роботу із підготовки та проведення осіннього призову 2011 року.

2.2. Утворити районні призовні комісії. Направити для роботи у військові комісаріати на період підготовки і весь термін проведення призову технічних працівників і друкарок, забезпечити військкомати автомобільним транспортом.

2.3. Укомплектувати районні лікарські комісії лікарями-спеціалістами, забезпечити їх медикаментами, медичним інструментарієм і санітарно-господарським майном.

3. Головному управлінню МВС України в м. Києві надавати допомогу військовим комісаріатам м. Києва у проведенні призову громадян на строкову військову службу з розшуку призовників, які ухиляються від призову, забезпечити охорону громадського порядку на призовних дільницях районів міста, Київському міському збірному пункті та на прилеглій до нього території.

4. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити роботу міської лікарської комісії з 1 вересня по 10 грудня 2011 року для проведення контрольного медичного огляду призовників, призваних на строкову військову службу, з проведенням обов'язкового переліку обстежень (ВІЛ, гепатиту "В", "С" та сифілісу) відповідно Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 N 402, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.11.2008 за N 1109/15800, громадян, які заявили про незгоду з результатом медичного огляду і рішенням районної медичної комісії, перевірки законності рішень стосовно призовників, визнаних непридатними та тимчасово непридатними до військової служби за результатами призову та приписки зі 100 % охопленням та забезпечити її медикаментами, медичним інструментарієм і санітарно-господарським майном.

Обстеження призовників у лікувальних закладах проводити позачергово, безоплатно та в повному обсязі під особисту відповідальність керівників лікувальних закладів.

5. Директорові Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді направити у райвійськкомати з 01.09.2011 року на весь термін підготовки та проведення призову психологів для допомоги в якісному проведенні професійно-психологічного обстеження призовників.

6. Військовому комісару Київського міського військового комісаріату просити директора державного підприємства Київської філії N 1 "Концерн військторгсервіс" надати допомогу міському військкомату в організації роботи буфету у приміщенні їдальні Київського міського збірного пункту, виділити для його роботи обслуговуючий персонал та забезпечити необхідними продовольчими товарами, предметами матеріально-технічного постачання за відповідними заявками та оплатою.

7. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали