ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 лютого 2012 року N 82

Про створення митного поста "Одеса-гавань" Південної митниці

Відповідно до статті 16 Митного кодексу України, з метою оптимізації структури Південної митниці наказую:

1. Створити в межах граничної штатної чисельності Південної митниці та підпорядкувати їй митний пост "Одеса-гавань", установивши йому код згідно з Класифікатором митних органів України та їх структурних підрозділів, спеціалізованих митних установ та організацій, затвердженого наказом Держмитслужби України від 26.04.2006 N 335 (зі змінами) (далі - Класифікатор), - 500200000.

2. Начальнику Південної митниці Вдовиченку О. А.:

2.1. У дводенний термін з дня видання цього наказу унести відповідні зміни до структури та штатного розпису митниці і подати їх на затвердження до Держмитслужби України.

2.2. У тижневий термін з дня видання цього наказу надати Департаменту організації митного контролю та оформлення обґрунтовані пропозиції щодо встановлення кодів структурним підрозділам митниці та дати введення їх у дію для внесення змін до Класифікатора.

2.3. Довести цей наказ до відома фізичних і юридичних осіб шляхом розміщення його на інформаційних стендах у адміністративному приміщенні митниці та у приміщеннях, де розташовані структурні підрозділи митниці.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Департаменту організації митного контролю та оформлення, члена колегії Держмитслужби України Сьомку С. М.

 

Голова Служби

І. Г. Калєтнік

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали