ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.02.2011 р. N 133

Про створення обласного оперативного штабу для керівництва роботами з пропуску льодоходу, повені та паводків

Відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", доручення Першого віце-прем'єр-міністра України, голови Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.01.2011 N 74529/1/1-10 та з метою вирішення невідкладних питань щодо належної організації робіт з пропуску льодоходу, повені й паводків на території області:

1. Створити на період проходження льодоходу, повені та паводків у 2011 році обласний оперативний штаб для керівництва роботами з пропуску льодоходу, повені та паводків, затвердивши його склад та Регламент роботи, що додаються.

2. Зобов'язати районні державні адміністрації, рекомендувати виконкомам міських рад міст обласного значення у термін до 15.02.2011 створити відповідні районні та міські штаби.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Лозовського Е. М.

 

Голова обласної держадміністрації

В. М. Пристюк


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
11.02.2011 N 133


РЕГЛАМЕНТ
роботи обласного оперативного штабу для керівництва роботами з пропуску льодоходу, повені та паводків

1.1. Цей Регламент встановлює організаційні та процедурні питання діяльності обласного оперативного штабу для керівництва роботами з пропуску льодоходу, повені та паводків (далі - Штаб).

1.2. Штаб є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, основним завданням якого є забезпечення оперативного реагування при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пропуском льодоходу, повені та паводків.

1.3. У своїй діяльності Штаб керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації та цим Регламентом.

1.4. Штаб відповідно до покладеного на нього завдання:

збирає дані, аналізує та узагальнює інформацію щодо обстановки, яка склалася на річках і водоймищах області;

розробляє комплексні заходи щодо запобігання, ліквідації та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пропуском льодоходу, повені та паводків;

здійснює методичне керівництво роботою місцевих оперативних штабів для керівництва роботами з пропуску льодоходу, повені та паводків;

вживає заходів щодо своєчасного попередження населення про небезпеку повені та паводку.

1.5. Штаб діє у складі керівника, двох його заступників та членів Штабу.

Персональний склад Штабу затверджується розпорядженням голови облдержадміністрації.

До складу Штабу входять керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Керівник Штабу:

організовує роботу Штабу;

скликає та веде засідання Штабу;

підписує листи, звернення та інші документи, підготовлені Штабом за результатами його роботи;

визначає порядок чергування членів Штабу;

вирішує питання про створення з числа членів Штабу оперативних (мобільних) груп для попередження або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пропуском льодоходу, повені та паводків.

До роботи у Штабі також можуть залучатися представники райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення, підприємств, установ, організацій (за погодженням з їх керівниками).

1.6. Основною формою роботи Штабу є засідання, які проводяться у разі необхідності, а з початку ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов'язаної з пропуском льодоходу, повені та паводків, - щоденно.

Рішення Штабу оформлюються протоколом, який підписується керівником Штабу, а у разі його відсутності - одним із заступників.

1.7. У разі виникнення надзвичайних ситуацій під час льодоходу, повені та паводків за рішенням керівника штабу створюється оперативна (мобільна) група, яку очолює один із заступників керівника Штабу. Керівник оперативної (мобільної) групи визначає її чисельність та склад.

Оперативна (мобільна) група виїжджає на місце виникнення надзвичайної ситуації, аналізує обстановку та подає керівнику Штабу пропозиції щодо проведення відповідних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на відповідній території, проведення аварійно-рятувальних робіт, залучення необхідних матеріально-технічних ресурсів та організовує проведення таких робіт, вживає заходів щодо надання допомоги постраждалому населенню.

1.8. Організаційно-технічне забезпечення роботи Штабу здійснює управління з питань надзвичайних ситуацій обласної держадміністрації.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

О. С. Остапенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали