ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Четверта сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26.05.2011 р. N 227

Про створення позашкільного навчального закладу - Закарпатського обласного палацу дітей та юнацтва "ПАДІЮН"

Відповідно до статей 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 14 Закону України "Про позашкільну освіту" обласна рада вирішила:

1. Створити з 1 липня 2011 року позашкільний навчальний заклад - Закарпатський обласний палац дітей та юнацтва "ПАДІЮН" (м. Ужгород, наб. Студентська, 8).

2. Закріпити майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (м. Ужгород, наб. Студентська, 8) на правах оперативного управління з правами балансоутримувача за позашкільним навчальним закладом - Закарпатським обласним палацом дітей та юнацтва "ПАДІЮН".

3. Фінансування зазначеного позашкільного навчального закладу здійснювати за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених управлінню освіти і науки облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови облдержадміністрації Качура І. І. та постійні комісії обласної ради з питань: управління майном та приватизації (Пейтер Ч. А.), освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики (Вегеш М. М).

 

Голова ради

І. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали