ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ КІНО

НАКАЗ

від 27 грудня 2011 року N 74

Про створення при Агентстві Громадської ради

З метою здійснення координаційних заходів, пов'язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики у галузі кінематографії, на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" та відповідно до Положення про Державне агентство України з питань кіно, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 р. N 404/2011 (Указ N 404/2011), наказую:

1. Створити при Державному агентстві України з питань кіно Громадську раду, залучивши до роботи в ній представників громадських організацій, професійних спілок та інших об'єднань громадян, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації.

2. Створити ініціативну групу з підготовки установчих зборів Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно у складі, що додається.

3. Ініціативній групі забезпечити:

- підготовку повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім'я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи;

- у термін не пізніше ніж 27.01.2012 р. проведення установчих зборів Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно.

4. Визначити відповідальним за координацію діяльності ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно головного спеціаліста по зв'язках з громадськістю та ЗМІ.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Голови

С. В. Сьомкін

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного агентства України з питань кіно
27.12.2011 N 74

СКЛАД
ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно

Клименко
Лідія Андріївна

- заступник Голови Державного агентства України з питань кіно, голова ініціативної групи

Титаренко
Лариса Володимирівна

- головний спеціаліст по зв'язках з громадськістю та ЗМІ, відповідальний секретар ініціативної групи

 

члени ініціативної групи:

Козленко
Іван Васильович

- заступник генерального директора Національного центру Олександра Довженка (за згодою)

Тримбач
Сергій Васильович

- голова Національної спілки кінематографістів (за згодою)

Шевчук
Юлія Іванівна

- начальник юридичного відділу Державного агентства України з питань кіно.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали