ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.08.2011 р. N 501

Про створення робочих груп з проведення перевірок підприємств, які постачають харчову продукцію, та якості такої продукції

З метою проведення перевірок підприємств, які постачають харчову продукцію, та якості такої продукції, відповідно до пункту 4 розділу 8 витягу з протоколу N 48 засідання Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року, керуючись статтею 6, пунктами 1, 2 статті 28, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Головам райдержадміністрацій та міським головам (міст обласного значення) утворити на місцях робочі групи з проведення перевірок підприємств, які постачають харчову продукцію, та якості такої продукції (далі - робочі групи), включивши до їх складу представників інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції обласної державної адміністрації, управління у справах захисту прав споживачів у Херсонській області, Головного управління ветеринарної медицини в області та районних санепідемстанцій.

2. Членам робочих груп в межах компетенції:

2.1. Здійснити до 1 вересня 2011 року перевірки підприємств, які постачають харчову продукцію, та якості такої продукції.

2.2. Інформацію про результати проведеної роботи надати Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації до 5 вересня 2011 року.

3. Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації до 10 вересня 2011 року надати обласній державній адміністрації узагальнені матеріали щодо здійснення перевірок підприємств, які постачають харчову продукцію, та якості такої продукції.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали