ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЕКОЛОГІЧНИХ ІНВЕСТИЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 липня 2011 року N 49

Про створення Робочої групи

З метою забезпечення виконання пункту 3.4 Плану заходів щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2010 - 2012 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 березня 2011 р. N 261-р (План N 261-р), наказую:

1. Утворити Робочу групу з розроблення законопроектів, які регулюватимуть обіг одиниць скорочення викидів парникових газів, можливість біржового обігу та прямий доступ до основних ринків покупців, чіткі правила фіскального, митного та бухгалтерського обліку (далі - Робоча група), у складі, що додається.

2. Відділу правового забезпечення (Вусик О. В.) у тижневий строк організувати проведення першого засідання Робочої групи.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

І. Варга

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держекоінвестагентства
26.07.2011 N 49

Склад Робочої групи
з розроблення законопроектів, які регулюватимуть обіг одиниць скорочення викидів парникових газів, можливість біржового обігу та прямий доступ до основних ринків покупців, чіткі правила фіскального, митного та бухгалтерського обліку

Варга Іван Іванович

Перший заступник Голови Держекоінвестагентства, Голова комісії

Члени комісії:

Вусик Олена Вікторівна

Головний спеціаліст відділу правового забезпечення Держекоінвестагентства, секретар Робочої групи

Катревич Ольга Володимирівна

Головний спеціаліст Відділу договірно-правової роботи Юридичного департаменту Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України (за згодою)

Волков Андрій Миколайович

Начальник відділу сталого розвитку департаменту розвитку соціальної та гуманітарної сфери Міністерства економічного розвитку і торгівлі (за згодою)

Василенко Валентина Григорівна

Головний спеціаліст Управління державного екологічного моніторингу Міністерства екології та природних ресурсів України (за згодою)

Митропан Олександр Васильович

Заступник директора Департаменту економіки і фінансів Міністерства екології та природних ресурсів України (за згодою)

Маціяшко Валентин Аполлінарійович

Заступник керівника департаменту охорони праці ФПУ СПО профспілок на національному рівні (за згодою)

Третьяков Дмитро Юрійович

Голова Ради Всеукраїнського об'єднання обласних організацій роботодавців у сфері будівництва, проектування та архітектури (за згодою)

Рашутін Володимир Михайлович

Заступник директора департаменту Всеукраїнського галузевого об'єднання організацій роботодавців "Укрвуглероботодавці" (за згодою)

Ковалевський Володимир Петрович

Головний спеціаліст Науково-технічного центру Союзу Хіміків України (за згодою).

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали