ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.07.2011 р. N 394

Про створення робочої групи

На виконання доручень Президента України від 08.06.2011 N 1-1/1120, від 15.07.2011 N 1-1/1476, Кабінету Міністрів України від 17.06.2011 N 28991/1/1-11, від 20.07.2011 N 35426/1/1-11, з метою здійснення інформаційного забезпечення заходів земельної реформи та масштабного інформування громадськості щодо створення прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення в області, керуючись ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Створити робочу групу з інформування громадськості щодо реалізації земельної реформи та запровадження ринку земель на території Донецької області (далі - робоча група) та затвердити її персональний склад, що додається.

2. Затвердити План заходів щодо проведення роз'яснювальної роботи з питань земельної реформи, запровадження ринку земель на території Донецької області.

3. Робочій групі забезпечити інформування громадськості та проведення широкої роз'яснювальної роботи з питань земельної реформи, запровадження ринку земель на території області згідно з Планом заходів, затвердженим цим розпорядженням.

4. Рекомендувати міським головам, головам райдержадміністрацій:

4.1. Створити відповідні робочі групи з інформування громадськості з питань земельної реформи, запровадження ринку земель.

4.2. Затвердити графіки проведення широкої роз'яснювальної роботи серед мешканців відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

4.3. Надати узагальнені пропозиції до Головного управління Держкомзему у Донецькій області за результатами громадського обговорення законопроекту про ринок земель до 09.08.2011 та після прийняття законопроекту у першому читанні протягом місяця.

4.4. Про проведену роботу інформувати Головне управління Держкомзему у Донецькій області в електронному вигляді щочетверга (до кінця поточного року).

5. Управлінню інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації (Таранова) розмістити на офіційному веб-сайті облдержадміністрації законопроект про ринок земель для громадського обговорення.

6. Головному управлінню Держкомзему у Донецькій області (Сігітова) узагальнити пропозиції, що надходять від районів та міст області за результатами громадських обговорень, і в строк до 11.08.2011 та до 25.08.2011 проінформувати Міністерство аграрної політики України.

7. Координацію дій по виконанню даного розпорядження покласти на Головне управління Держкомзему у Донецькій області, контроль - на в. о. заступника голови облдержадміністрації Берестового К. С.

 

Голова облдержадміністрації

А. В. Шишацький

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
22.07.2011 N 394

СКЛАД
робочої групи з інформування громадськості щодо реалізації земельної реформи та запровадження ринку земель на території Донецької області

БЕРЕСТОВИЙ
Кім Семенович

в. о. заступника голови облдержадміністрації, голова робочої групи

СІГІТОВА
Наталя Володимирівна

начальник Головного управління Держкомзему у Донецькій області, заступник голови робочої групи

ПАЩЕНКО
Іван Васильович

начальник Головного управління агропромислового розвитку
облдержадміністрації,
заступник голови
робочої групи

КАРПЕНКО
Ольга Іванівна

начальник управління використання, організації ринку та оцінки земель Головного управління Держкомзему у Донецькій області, секретар робочої групи

Члени робочої групи:

ДЕМ'ЯНЕНКО
Григорій Федорович

голова асоціації фермерів та приватних землевласників Донецької області

ЗАВАДСЬКИЙ
Володимир Олександрович

перший заступник голови Володарської райдержадміністрації

КАЇРА
Микола Іванович

голова об'єднання "Рада сільськогосподарських підприємств Донецької області"

КОВАЛЕНКО
Микола Миколайович

голова Новоселівської першої сільської ради Ясинуватського району Донецької області

КОЛІСНИЧЕНКО
Віталій Олександрович

голова сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу "Агроальянс" Артемівського району Донецької області

ПОГРЕБНЯК
Яна Олександрівна

в. о. начальника юридичного управління облдержадміністрації

РИБАК
Анатолій Миколайович

директор ВП "Донецький технікум Луганського національного аграрного університету"

СТОЛЯРОВ
Микола Васильович

головний редактор обласної щотижневої газети "Сельская жизнь"

СІМОНОВ
Сергій Костянтинович

головний спеціаліст відділу взаємодії з громадськістю Головного управління взаємодії з громадськістю та у справах національностей
і релігій облдержадміністрації

ТАРАНОВА
Ірина Олегівна

начальник управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації.

 

В. о. заступника голови -
керівник апарату
облдержадміністрації

Б. І. Адамов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
22.07.2011 N 394

ПЛАН
заходів щодо проведення роз'яснювальної роботи з питань земельної реформи, запровадження ринку земель на території Донецької області

N
з/п

Захід

Виконавці

Термін виконання

1.

Проведення нарад з сільськогосподарськими товаровиробниками Донецької області з питань організації підготовки та проведення збирання ранніх зернових культур врожаю 2011 року.

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Липень

2.

Проведення кущових семінарів-нарад щодо земельної реформи та запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні у Слов'янському, Першотравневому районах та місті Макіївка.

Слов'янська, Першотравнева райдержадміністрації, виконавчі органи Макіївської міської ради, Головне управління Держкомзему у Донецькій області, територіальні органи Держкомзему та структурні підрозділи агропромислового розвитку у Слов'янському, Першотравневому районах та місті Макіївка.

Серпень

3.

Забезпечення проведення засідань "Круглих столів", громадських слухань з питань реформування земельних відносин в регіоні та запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні.

Головне управління Держкомзему у Донецькій області, Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Серпень - Жовтень

4.

Проведення прес-конференції з представниками провідних друкованих засобів масової інформації регіону з питань реалізації земельної реформи в Донецькій області.

Головне управління Держкомзему у Донецькій області, Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Серпень - Жовтень

5.

Запровадження видання спеціальної друкованої продукції (буклетів, рекомендацій, листівок-пам'яток) щодо прав громадян - власників земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Головне управління Держкомзему у Донецькі області, Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі органи міських рад.

Серпень - Жовтень

6.

Розміщення на офіційних веб-сайтах облдержадміністрації, Головного управління Держкомзему у Донецькій області, Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міських рад законопроект про ринок земель для громадського обговорення.

Управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації, Головне управління Держкомзему у Донецькі області, Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі органи міських рад.

Серпень - Жовтень

7.

Надання до Верховної Ради України узагальнених пропозицій та зауважень за результатами громадських обговорень для врахування при доопрацюванні законопроекту про ринок земель.

Головне управління Держкомзему у Донецькій області.

Серпень, після прийняття законопроекту у першому читанні

8.

Забезпечення висвітлення в засобах масової інформації, запровадження щотижневої постійно діючої рубрики з питань здійснення земельної реформи та створення прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення.

Головне управління Держкомзему у Донецькій області.

Постійно

9.

Участь у програмах на радіо та телебаченні з питань реалізації земельної реформи.

Головне управління Держкомзему у Донецькій області, Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі органи міських рад.

Постійно

 

В. о. заступника голови -
керівник апарату
облдержадміністрації

Б. І. Адамов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали