ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.02.2012 р. N 55

Про створення робочої групи щодо проведення аналізу і оперативних перевірок обґрунтованості прийнятих тарифів на житлово-комунальні послуги

З метою виконання доручення Кабінету Міністрів України від 21.01.2012 N 2960/0/1-12, наданого за результатами наради у Прем'єр-міністра України Азарова М. Я. з питання встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у м. Херсоні, яка відбулася 18 січня 2012 року, керуючись статтею 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Створити робочу групу щодо проведення аналізу і оперативних перевірок обґрунтованості прийнятих тарифів на житлово-комунальні послуги (далі - робоча група) і затвердити її персональний склад (додається).

2. Головному управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Осипенков):

2.1. Забезпечити організацію діяльності робочої групи.

2.2. Щомісяця, в термін до 28 числа місяця, наступного за звітним, інформувати Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України про проведення аналізу і оперативних перевірок обґрунтованості прийнятих на місцях рішень щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лукашенка В. М.

 

Голова облдержадміністрації

А. В. Шишацький

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
03.02.2012 N 55

СКЛАД
робочої групи щодо проведення аналізу і оперативних перевірок обґрунтованості прийнятих тарифів на житлово-комунальні послуги

Лукашенко
Валерій Михайлович

заступник голови облдержадміністрації, голова робочої групи

Соловей
Ольга Сергіївна

заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, заступник голови робочої групи

Четверткова
Юлія Григорівна

заступник начальника управління - начальник відділу економіки та тарифної політики управління економіки та фінансового моніторингу Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, заступник голови робочої групи

Члени робочої групи:

Бондарчук
Андрій Дмитрович

начальник відділу державного контролю у сфері житлово-комунального господарства Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області (за згодою)

Глотов
Михайло Сергійович

оперуповноважений спецвідділу протидії злочинам в паливно-енергетичному комплексі Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області (за згодою)

Колесніков
Віталій Миколайович

начальник управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, в Донецькій області (за згодою)

Кречин
Дмитро Миколайович

начальник Другого відділу досліджень та розслідувань Донецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (за згодою)

Кустря
Яна Олександрівна

начальник відділу кон'юнктури споживчого ринку управління розвитку ринкового середовища Головного управління економіки облдержадміністрації

Левченко
Валентина Михайлівна

заступник голови комісії з проведення реорганізації Державної податкової адміністрації в Донецькій області, заступник голови Державної податкової адміністрації у Донецькій області (за згодою)

Міхнєва
Олена Анатоліївна

начальник відділу інспектування у сфері послуг Державної фінансової інспекції в Донецькій області (за згодою)

Романченко
Олена Василівна

заступник начальника відділу з питань захисту прав споживачів у сфері послуг та реклами Інспекції з питань захисту прав споживачів у Донецькій області (за згодою)

Скоробагата
Тетяна Михайлівна

головний спеціаліст - юрисконсульт відділу надання правової допомоги юридичного управління облдержадміністрації

 

Перший заступник голови
облдержадміністрації

С. Г. Дергунов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали